Walka Derek Chisora - Ołeksandr Usyk. Gdzie i kiedy oglądać ich starcie w TV?

Już w sobotę dojdzie do długo wyczekiwanego starcia Dereka Chisory i Ołeksandra Usyka na stadionie Wembley w Londynie. Transmisję z ich pojedynku będzie można śledzić w telewizji ok. godz. 23:00.

Początkowo wielki pojedynek Dereka Chisory i Ołeksandra Usyka miał odbyć się 23 maja na londyńskim stadionie Wembley. Wówczas jednak plany organizatorów pokrzyżowała pandemia koronawirusa, dlatego zdecydowano się przełożyć ich starcie na 31 października. Z powodu obostrzeń obowiązujących w Anglii, obydwaj zmierzą się przy pustych trybunach.

Zobacz wideo "Moim marzeniem jest zdobycie medalu dla Polski". Kulisy gali Suzuki Boxing Night 3

Derek Chisora wykorzystał okazję do prowokacji podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Brytyjczyk pojawił się na niej w przebraniu z okazji Halloween i próbował prowokować Usyka. Ukrainiec zachował jednak stoicki spokój, nie dając się nabrać na gierki Chisory.

Walka Usyk - Chisora. Gdzie i o której ich pojedynek w TV?

Pojedynek Usyka z Chisorą będzie można śledzić w telewizji. Transmisję z ich walki przeprowadzi TVP Sport, a relację będzie można obejrzeć także na stronie sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport. Gala na stadionie Wembley rozpocznie się o 20:00, a najważniejszy pojedynek wieczoru powinien rozpocząć się ok. godz. 23:00.

Karta walk:

  • Waga średnia kobiet - Savannah Marshall (8-0, 6 KO) vs. Hannah Rankin (9-4, 2 KO) - walka o pas WBO
  • Waga lekka kobiet - Eva Hubmeyer (0-0) vs. Ramla Ali (0-0)
  • Waga kogucia - Carly Skelly (3-0) vs. Amy Timlin (4-0)
  • Waga cruiser - Tommy MCarthy (16-2, 8 KO) vs. Bilal Laggoune (25-1-2, 14 KO) - walka o pas EBU
  • Waga lekka - Lee Selby (28-2, 9 KO) vs. George Kambosos Jr. (18-0, 10 KO)
  • Waga ciężka - Oleksandr Usyk (17-0, 13 KO) vs. Dereck Chisora (32-9, 23 KO)