Mike Tyson zapomniał, że jest nagrywany przez kamerę. Przeprosił za wywiad [WIDEO]

Mike Tyson niemal zasnął na wizji! To był przedziwny wywiad amerykańskiego pięściarza, który szykuje się do powrotu na ring. - Przepraszam. Nie miałem monitora, więc zapomniałem, że rejestruje mnie kamera - powiedział Tyson.

Już 28 listopada w Kalifornii Mike Tyson (50-6, 44 KO) zmierzy się z Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO). Choć łącznie mają aż 105 lat (Tyson 54., RJ 51.), to ich walka elektryzuje cały pięściarski świat. Nic dziwnego, bo "Żelazny Mike" to najmłodszy mistrz świata w historii wagi ciężkiej i bardzo kontrowersyjna postać, z kolei Roy Jones Jr. też miał na koncie mistrzowskie tytuły i był uznawany za jednego z najlepszych technicznie pięściarzy. Tyson promując galę udzielił wywiadu, który odbił się szerokim echem. Dlaczego? Amerykanin sprawiał wrażenie bardzo śpiącego.

Zobacz wideo Mike Tyson vs Roy Jones Jr. "Ludzie chcą Tysona. Nieważne, ile ma lat"

- Już wiele lat temu miało dojść do tej walki, ale dopiero teraz się udało. Bardzo się cieszę z tego powodu - powiedział Tyson, który był gościem programu "Good Morning" Piersa Morgana i Susanny Reid. Pięściarz mówił to z niemal zamkniętymi oczami, a w dodatku nie potrafił utrzymać w pionie głowy, który mu opadała w kierunku tułowia i momentami wypowiadał zdania, które nie miały sensu, a niektórych jego słów nie dało się zrozumieć.

Fani byli zaniepokojeni zachowaniem Tysona, obawiając się o to, czy Tysonowi coś nie dolega, ale amerykański pięściarz po wywiadzie rozwiał wątpliwości na Twitterze. Przeprosił za swoje zachowanie, tłumacząc, że był bardzo zmęczony i że zapomniał o tym, że ma włączoną kamerę, bo nie miał przed sobą monitora. - Ciężko trenuję i chodzę wcześnie spać - dodał.

Tyson i Roy Jones Jr zachwycają formą

Kibice mają świadomość, że pojedynek emerytowanych sportowców nie może być toczony w zabójczym tempie, a odporność i wytrzymałość obu panów drastycznie spadła, ale kolejne migawki z ich treningów sugerują, że będzie ciekawie. 

 
 

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj też

:

Więcej o: