Floyd Mayweather stoczy walkę z gwiazdą YouTube'a! Kontrakt podpisany. "Bez żartów"

Floyd Mayweather, jeden z najbogatszych sportowców świata, powraca! Jeszcze w tym roku ma walczyć z gwiazdą YouTube'a, Loganem Paulem - donosi sensacyjnie youtuber Keemstar w wiadomości, którą przekazał za pośrednictwem Twittera. Jego słowa potwierdza Mike Feinberg z "The Fighting News". - Mayweather oficjalnie podpisał kontrakt na walkę w pokazowym starciu z Paulem.
Zobacz wideo Mike Tyson vs Roy Jones Jr. "Ludzie chcą Tysona. Nieważne, ile ma lat"

Floyd Mayweather ostatnią walkę w karierze stoczył sierpniu 2017 roku, kiedy pokonał zawodnika MMA Conora McGregora przez TKO w 10. rundzie w najbardziej dochodowym pojedynku w historii sportów walki. Dzięki temu może pochwalić się niesamowitym bilansem 50 wygranych (27 KO) i ani jednej porażki.

Mayweather wraca na ring po 3 latach! "Oficjalnie podpisał kontrakt na walkę w pokazowym starciu"

Najnowsze doniesienia wskazują, że Mayweather ma wrócić na ring! Youtuber Keemstar twierdzi, że 43-letni Amerykanin podpisał kontrakt na walkę z Loganem Paulem, gwiazdą Youtube'a, który ma na koncie jedno bokserskie starcie w listopadzie 2019 roku, zakończone porażką z innym youtuberem KSI. 

- "Logan Paul vs Floyd Mayweather w pojedynku bokserskim w 2020 roku. Bez żartów" - napisał na Twitterze Keemstar. - Tak właśnie powiedział mi specjalista od boksu. Sensacyjna wiadomość podana przez youtubera została potwierdzona przez Mike'a Feinberga z "The Fighting News", który stwierdził, że widział kontrakt podpisany przez Mayweathera na walkę z Paulem.

- Mam dla ciebie przełomowe wieści. Floyd Mayweather Jr przerywa emeryturę i właśnie oficjalnie podpisał kontrakt na walkę w pokazowym starciu z Loganem Paulem. Nie rozumiem tej walki. Logan Paul próbował swoich sił w profesjonalnym boksie przeciwko innemu youtuberowi, o którym nikt wcześniej nie słyszał i będzie walczył z jednym z najlepszych, Floydem Mayweatherem. To będzie żart z walki, ale jest ona zakontraktowana. To oficjalne. Słyszałem to dzisiaj z renomowanego źródła, nawet widziałem podpisane zdjęcie związane z walką - powiedział Mike Feinberg, cytowany przez "The Sun".

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj także:

Więcej o: