Rywal Mike'a Tysona zaskoczył ws. walki. Teraz dotarło do niego, na co się zgodził

Mike Tyson wciąz jest jednym z najsilniejszych i najbardziej eksplozywnych ludzi, jacy kiedykolwiek weszli do ringu. Mogłem popełnić błąd, zgadzając się na konfrotację z nim - powiedział Roy Jones Junior cytowany przez Boxingscene.com.

Czego się spodziewać po pokazowej walce legend: 54-letniego Mike'a Tysona (50-6, 44 KO) z 51-letnim Royem Jonesem Juniorem (66-9, 47 KO), która czeka nas 28 listopada? Jones Jr twierdzi, że może być ostro, choć według większości obserwatorów jest to element promocji szczególnego pojedynku, który będzie transmitowany w systemie PPV.

- Treningi z gośćmi w rodzaju Chrisa Eubanka Juniora (Eubank jest obecnie podopiecznym Jonesa Juniora - przyp.red.) zainspirowały mnie do obudzenia własnego umysłu. Musiałem wznieść mentalność podopiecznych na nowy poziom, by ich trenować, a oni z kolei obudzili mnie. Robię teraz rzeczy, o których już nie pamiętałem. To sprawia, że jestem lepszym zawodnikiem niż jeszcze niedawno - powiedział Jones cytowany przez boxingscene.com.

Zobacz wideo Jan Błachowicz zdradza plan na walkę o pas mistrzowski UFC. „To będzie największy problem”

"Tyson jest większym i silniejszym zawodnikiem"

- Jeśli chodzi o pojedynek z Tysonem, to będziemy po prostu walczyć. Kiedy będzie trzeba, zagryziemy zęby. Stanie się to, co ma się stać, to walka. Mike Tyson wciąz jest jednym z najsilniejszych i najbardziej eksplozywnych ludzi, jacy kiedykolwiek weszli do ringu. Mogłem popełnić błąd, zgadzając się na konfrotację z nim. On jest tutaj większym i silniejszym zawodnikiem - dodał Roy.

- On będzie w pierwszej rundzie odpalał fajerwerki. Ja również mogę to zrobić, ale to Tyson jest w tym mistrzem, chyba jedynie George Foreman może z nim rywalizować pod względem bycia wybuchowym w pierwszych rundach - podsumował rywal Tysona.

Więcej o boksie przeczytasz na portalu bokser.org.

Przeczytaj też:

Więcej o: