Andrzej Gołota trafił do szpitala. Miał wypadek. "Maska nie przysłoni śmiejących oczu"

Andrzej Gołota trafił do szpitala! Były bokser doznał kontuzji palca. Informację przekazała żona Gołoty, Mariola.

Andrzej Gołota od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Informacje na jego temat pozyskujemy głównie od żony Marioli, która co jakiś czas umieszcza kolejne wpisy i zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała zdjęcie męża przed jednym ze szpitali. - Dobry humor. Gdy ani maska, ani złamany palec nie przysłoni śmiejących oczu  - napisała żona byłego boksera.

 
Zobacz wideo "Gromda pokazała, że ludzie w Polsce czekali na walki na gołe pięści"

Ze zdjęcia można wywnioskować, że Gołota złamał palec u lewej stopy. Miał na niej buta ortopedycznego. Nie wiemy, w jaki sposób 52-latek doznał tego urazu.

Internauci o fryzurze Andrzeja Gołoty

Mariola Gołota opublikowała niedawno inne zdjęcie męża. Fani zwrócili największą uwagę na fryzurę mieszkającego na co dzień w Chicago Gołoty. - Fryzjer wciąż nieogarnięty - napisał jeden z użytkowników. - Andrzej, ale już czas do fryzjera - napisał inny. - Zimno się zrobiło, to nawet i lepiej, bo cieplej w uszy - twierdzi jedna z użytkowniczek.

 

O Andrzeju Gołocie przypomnieliśmy niedawno w cyklu "Tydzień z...", w którym codziennie przez siedem dni publikowaliśmy artykuły dotykające wspólnego tematu. Od 11 do 17 maja zajmowaliśmy się najważniejszymi momentami współczesnego, polskiego sportu, a takim była z pewnością walka polskiego pięściarza z Riddickiem Bowe.

Gołota stoczył na zawodowym ringu 51 walk. Wygrał 41 (z tego 33 przez nokaut), przegrał dziewięć razy, a raz zremisował.

Przeczytaj też:

Więcej o: