Tyson: Moje dzieci uważają, że powinienem odpuścić i usiąść na mojej starej d...

- Moje dzieci uważają, że powinienem odpuścić i usiąść na mojej starej d..., ale co one mogą wiedzieć? Jestem bardzo pewny siebie, a one nie wiedzą, czym jest walka - mówi Mike Tyson (50-6, 44 KO), który wraca na ring.

12 września zobaczymy pokazową walkę geniuszy boksu - 54-letniego Mike'a Tysona z 51-letnim Royem Jonesem Juniorem. Pojedynek pokazowy, czyli niewliczany do rekordów, zakontraktowano na osiem rund. Pięściarze założą 12-uncjowe rękawice, czyli nieco grubsze niż zazwyczaj (10). - Widziałem, w jakiej on jest formie i wiem, że będzie dobrze przygotowany do tej walki - zachwala rywala Roy Jones Jr.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Mike Tyson udzielił kolejnego wywiadu. Wspomniał o dzieciach

Ale legendarny Mike Tyson też promuje tę walkę. Często wypowiada się w mediach. Ostatnio wziął udział w popularnym telewizyjnym show Jimmy'ego Fallona w telewizji NBC, gdzie podzielił się ostrzeżeniami, które były król wagi ciężkiej otrzymał od własnych dzieci (przypomnijmy, że Tyson ma ich aż siedmioro)

- Moje dzieci uważają, że powinienem odpuścić i usiąść na mojej starej d..., ale co one mogą wiedzieć? Jestem bardzo pewny siebie, a one nie wiedzą, czym jest walka. Żadne z moich dzieci nie pokonałoby mnie w walce, więc o czym one w ogóle gadają? - powiedział najmłodszy mistrz świata w historii królewskiej dywizji.

Przypomnijmy, że 54-letni Tyson stoczył ostatnią walkę w 2005 roku,  kiedy przegrał przed czasem z Kevinem McBride'em. Natomiast ostatni dotychczas pojedynek 51-letniego Roya Jonesa Jr. - byłego mistrza świata czterech kategorii wagowych i wieloletniego króla rankingów bez podziału na kategorie - miał miejsce w 2018 roku. Jones Jr. wygrał wtedy na punkty ze Scottem Sigmonem. Więcej o wrześniowym starciu obu pięściarzy przeczytasz na bokser.org.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: