Wyciekło wideo z podpisania kontraktu Mike'a Tysona! Nie uwierzycie, co w tym czasie robił [WIDEO]

Mike Tyson podpisał kontrakt na pokazową walkę z Royem Jonesem Jr., którą zaplanowano na 12 września. Na filmiku podczas składania podpisu wracająca do ringu legenda boksu paliła jointa.

Mike Tyson po piętnastu latach przerwy wraca na ring. 12 września zmierzy się z Royem Jonesem Jr., legendą boksu. Były amerykański mistrz świata od kilku miesięcy ciężko trenuje i niemal każdego dnia chwali się swoją formą w mediach społecznościowych. Nie wiadomo było jednak w jakim charakterze wróci były mistrz świata wagi ciężkiej.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Tyson palił jointa, podpisując kontrakt na walkę z Royem Jonesem Jr.!

Jedni mówili, że będą to walki charytatywne, inni informowali, że Tyson może zostać członkiem federacji walk na gołe pięści. Ostatecznie wybrano format walki pokazowej, zakontraktowanej na osiem rund. Podczas gali w Kalifornii pojedynek zostanie poprzedzony sporym show z koncertami amerykańskich gwiazd. 

Informacja o walce pojawiła się na portalu "TMZ.com", który ujawniając rywala Tysona, pokazał na filmiku moment podpisania kontraktów na walkę przez obu bokserów. Uwagę fanów przykuł interesujący szczegół. Mike Tyson w trakcie składania podpisu na dokumencie palił jointa. 

Tyson wraca do ringu po 15 latach

Tyson (50-6, 44 KO) to najmłodszy w historii mistrz świata wagi ciężkiej. Amerykanin dwukrotnie (w latach 1986–1990 i w 1996) był posiadaczem wszystkich pasów najważniejszych bokserskich federacji. Po raz ostatni w ringu pojawił się 11 stycznia 2005 roku, kiedy przegrał z Kevinem McBridem. - Czemu wracam? Bo mogę. A inni również uwierzą, że także mogą coś zrobić. Fakt, że mamy po 50 lat nie oznacza przecież, że nie możemy rozpocząć nowego rozdziału kariery w naszym życiu - mówił o powrocie do ringu. 

Roy Jones Jr. (66-9, 47 KO) to zaś mistrz świata w aż czterech kategoriach wagowych: średniej, super średniej, półciężkiej i ciężkiej. Amerykanin to także srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z Seulu. 51-latek, w przeciwieństwie do Tysona, nie miał długiego rozbratu z boksem. Ostatni raz w ringu był w lutym 2018 roku, gdy pokonał na punkty Scotta Sigmona. 

Przeczytaj także:

Więcej o: