Spektakularny nokaut Elvisa Rodrigueza! Pokazał wyjątkową cieszynkę [WIDEO]

Elvis Rodriguez odniósł ósme zwycięstwo na zawodowym ringu. W środę pięściarz z Dominikany znokautował Dennisa Okotha.

Elvis Rodriguez kolejny raz pokazał, że jest jednym z najlepiej zapowiadających się pięściarzy na świecie. 24-latek w środę stoczył swój dziewiąty pojedynek na zawodowym ringu i zaliczył w nim ósme zwycięstwo, ósme przez nokaut. Rodriguez w zawodowej karierze jeszcze nie przegrał. Raz został jednak zatrzymany - jego walka z Joaquinem Chavezem zakończyła się bowiem remisem.

Zobacz wideo Kulisy walki Mateusza Masternaka. "Zawsze go proszę, by walczył w miarę bezpiecznie"

Elvis Rodriguez wygrał kolejną walkę. Znowu znokautował rywala

W środę o remisie nie było jednak mowy. Kenijczyk Dennis Okoth zdołał wytrzymać w ringu z Rodriguezem zaledwie dwie rundy. Niecałe. W trakcie drugiej 26-latek otrzymał od zawodnika z Dominikany potężny cios, po którym upadł na deski i nie był w stanie się już podnieść.

Okoth to kolejny zawodnik, którego w karierze pokonał Rodriguez. 24-latek, który po każdym zwycięstwie wykonuje charakterystyczny gest przedstawiający grę na gitarze (imię zobowiązuje), wcześniej pokonał już Danny'ego Murraya, Kaylyna Alfreda, Luisa Norambuenę, Ramona Mascarena, Jesusa Gonzalesa, Kevina Alfonso Lunę i Valentina Juana Ortiza Hernandeza. Kolejną walkę utalentowany pięściarz ma stoczyć 29 sierpnia podczas gali w Las Vegas. Na razie nie wiadomo jednak, z kim się na niej zmierzy.

Przeczytaj także:

Więcej o: