Mike Tyson odrzucił ofertę walki za 20 milionów dolarów!

David Feldman - prezydent Bare Knuckle Fighting Championship, czyli organizacji walk na gołe pięści, potwierdził, że Mike Tyson odrzucił ofertę walki za 20 milionów dolarów.

Kiedy tylko "Żelazny Mike" zaczął wstawiać filmiki ze swoimi treningami i zapowiedział powrót, Feldman od razu zwrócił się do niego z intratną propozycją. Ale dawny król wszechwag nie przyjął zaproszenia do tańca i skoncentruje się raczej na walkach pokazowych.

Zobacz wideo "Gromda pokazała, że ludzie w Polsce czekali na walki na gołe pięści"

Mike Tyson odrzucił ofertę walki za 20 mln dolarów!

- Dawaliśmy mu 20 milionów, jednak odrzucił naszą propozycję. Nie wiem, co będzie robił. Jego zespół mówił o walce w lipcu, potem sierpniu, więc kto to tak naprawdę wie - stwierdził Feldman.

Tyson przygotowuje się do wielkiego powrotu

Tyson publikuje regularnie nowe filmiki ze swoich treningów. W sieci znalazło się nagranie, na którym widać jak Mike Tyson rozpoczął sparingi przed planowanym powrotem do ringu. Nadal nie wiadomo, z kim może zmierzyć się legendarny pięściarz, jednak od pewnego czasu regularnie dzieli się w mediach społecznościowych krótkimi zapowiedziami swojego powrotu, na co z pewnością czekają fani 54-latka.

O boksie więcej przeczytasz na portalu bokser.org.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: