Mike Tyson zaczął treningi przed powrotem na ring! Co za forma! [WIDEO]

30 czerwca legendarny Mike Tyson - najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej w historii - skończył 54 lata, ale starzeje się w świetnym stylu. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać "Bestię", który rozpoczął sparingi przed powrotem ringu.
Zobacz wideo Kulisy walki Mateusza Masternaka. "Zawsze go proszę, by walczył w miarę bezpiecznie"

W sieci znalazło się nagranie, na którym widać jak Mike Tyson rozpoczął sparingi przed planowanym powrotem do ringu. Nadal nie wiadomo, z kim może zmierzyć się legendarny pięściarz, jednak od pewnego czasu regularnie dzieli się w mediach społecznościowych krótkimi zapowiedziami swojego powrotu, na co z pewnością czekają fani 54-latka.

 

"Iron Mike'' to jeden z najwybitniejszych pięściarzy w historii. Już jako dwudziestolatek został mistrzem świata wagi ciężkiej i do tej pory nikt nie przebił tego osiągnięcia. Jego kariera rozwijała się wzorowo, ale w 1992 roku został skazany na trzy lata więzienia za gwałt na 18-letniej Desiree Washington. Wyszedł na wolność w 1995 roku, wrócił na ring i odzyskał część pasów mistrzowskich, które stracił rok później w walce z Evanderem Holyfieldem. Tyson miał okazje do rewanżu, ale został zdyskwalifikowany po tym jak... odgryzł część ucha rywala.

Bankructwo i upadek Mike'a Tysona. Oszukał nawet Polaka

Mike Tyson, jeden z najgroźniejszych ludzi na świecie, stał się bankrutem, a potem z bestii przemienił się w misia z Krupówek. Miał na koncie 300 milionów dolarów, ale w 2003 roku stał się bankrutem. Więcej przeczytacie w tekście Antoniego Partuma.

Przeczytaj także:

Więcej o: