Świat boksu w żałobie. Tragiczny wypadek trzech pięściarzy

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło w Kazachstanie. Zginęło trzech młodych pięściarzy, z rocznika 2000, którzy niedawno zostali włączeni do szerokiej kadry seniorów: Elaman Rachmetolla, Nurkem Nurymow i Sunkar Telmanow.

Najpierw tragiczne wieści ze Stanów Zjednoczonych, gdzie we wtorek wieczorem w wypadku samochodowym zginął zdolny 24-letni pięściarz Travell Maizon. Teraz z Kazachstanu. Jeszcze tragiczniejsze, bo śmierć na drodze poniosło aż trzech kazachskich bokserów, którzy niedawno zostali włączeni do szerokiej kadry seniorskiej: Elaman Rachmetolla, Nurkem Nurymow i Sunkar Telmanow

Zobacz wideo "Gromda pokazała, że ludzie w Polsce czekali na walki na gołe pięści"

Szczegóły wypadku wciąż są nieznane

Wszyscy trzej wymienieni zawodnicy urodzili się w 2000 roku i byli jednymi z wielu nadziei bardzo mocnego kazachskiego boksu, który w XXI wieku jest prawdziwą kopalnią talentów światowej klasy.

Szczegóły wypadku wciąż są nieznane. Wiadomo, że doszło do niego w Atyrau - portowym mieście nad rzeką Ural, w pobliżu jej ujścia do Morza Kaspijskiego. W kazachskich mediach pojawiają się na razie informacje o żałobie, jaką okryło się całe miasto, gdzie spływają kondolencje.

Więcej o boksie przeczytasz na bokser.org.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: