Jasne stanowisko Gortata po skandalu z udziałem Szpilki! "Najmniejszy wymiar kary"

Artur Szpilka opluł kibica na piątkowej gali grupy Tymex. Kolejną osobą, która stanęła po stronie pięściarza jest Marcin Gortat. - Internetowego trolla spotkał najmniejszy wymiar kary! Artur Szpilka zachował zimną krew! - napisał były koszykarz NBA na swoim Instagramie.

Podczas gali Tymex Boxing Night 12 Marcin Siwy zdemolował Kamila Bodziocha już w pierwszej rundzie. Jednym z pomysłodawców pojedynku był "Ajtuj Szminka", użytkownik Twittera, który w szyderczy sposób opisuje bokserską rzeczywistość. Ale anonimowy fan boksu nie będzie dobrze wspominał piątkowej imprezy, bo został podczas niej opluty przez Artura Szpilkę. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że Szpilka zaatakował niewinną osobę. Mężczyzna, do którego miał pretensje podczas piątkowej gali, rzeczywiście prowadzi wspomniane konto na Twitterze. Za jego pośrednictwem nigdy nie obrażał on jednak rodziny pięściarza, co zarzucał mu Szpilka. Czegoś takiego dopuścił się właściciel profilu "Ajtuj Szpilka" na Facebooku, który jest zupełnie inną osobą

Zobacz wideo Artur Szpilka: Ciężko jest nie zwariować. Koledzy z Hiszpanii piszą, że wojsko goni

Szpilka nie żałuje, że opluł kibica

Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl skomentował ten incydent. Nie żałuje swojego zachowania. - Gdyby obrażali ciebie i twoją rodzinę, czego byś żałował? Żałuję, że internet ma takie, a nie inne możliwości. Wszyscy teraz mądrzy. Też jestem człowiekiem i też mam uczucia. Niech każdy będzie odpowiedzialny za swoje czyny - powiedział Szpilka.

Marcin Gortat również popiera Szpilkę

Po Michale Materli, Marcinie Różalskim i Łukaszu Jurkowskim,Marcin Gortat jest kolejną osobą, która stanęła w obronie Szpilki.

- Internetowego trolla spotkał najmniejszy wymiar kary! Artur Szpilka zachował zimną krew! Niech będzie przestroga, że na social mediach nie jest się anonimowym - skomentował na Instagramie całą sprawę Marcin Gortat z opluciem kibica przez Szpilkę na piątkowej gali Tymex Boxing Night 12.

Marcin Gortat broni Szpilkę po incydencie na piątkowej galiMarcin Gortat broni Szpilkę po incydencie na piątkowej gali Marcin Gortat - Instagram

Przeczytaj także:

Więcej o: