Łukasz "Juras" Jurkowski ma wiadomość dla oplutego przez Szpilkę kibica

Łukasz Jurkowski skomentował skandaliczne zachowanie Artura Szpilki, który podczas piątkowej gali Tymex Boxing Night 12 opluł jednego z kibiców. Zdaniem byłego zawodnika MMA, Szpilka postąpił... słusznie. - Ciesz się, że tylko tyle - napisał 39-latek na Twitterze, wysyłając w ten sposób wiadomość do wspomnianego kibica.

Artur Szpilka pojawił się na gali Tymex Boxing Night 12 w roli gościa. Spokojnie walk innych pięściarzy jednak nie oglądał. Zamiast tego wywołał skandal, opluwając internautę parodiującego go w mediach społecznościowych. Konkretnie chodzi o internautę, który na Twitterze założył profil o nazwie "Ajtuj Szminka". Twitterowicz znany był z mocno szyderczych wpisów pod adresem Szpilki.

Zobacz wideo Szpilka o walkach na gołe pięści: "Może kiedyś spróbuję, żeby zarobić fajne pieniądze"

Szpilka opluł kibica. "Juras" komentuje skandaliczną sytuację

Kilka godzin po tym, jak o wydarzeniach poinformowano w mediach społecznościowych, odniósł się do nich Łukasz Jurkowski. Były zawodnik MMA stanął po stronie Szpilki. - Jedź po Arturze Szpilce jak po ostatniej szmacie, ciśnij po jego osobie i bliskich od najgorszych, zostań "znafcą" boksu na Twitterze. Płacz, że jak spotkałeś na żywo ofiarę swojego internetowego szyderstwa i życiowego celu ubliżania... napluł ci w twarz - napisał "Juras" na Twitterze. - Ciesz się że tylko tyle - dodał.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że Szpilka zaatakował niewinną osobę. Mężczyzna, do którego miał pretensje podczas piątkowej gali, rzeczywiście prowadzi wspomniane konto na Twitterze. Za jego pośrednictwem nigdy nie obrażał on jednak rodziny pięściarza, co zarzucał mu Szpilka. Czegoś takiego dopuścił się właściciel profilu "Ajtuj Szpilka" na Facebooku, który jest zupełnie inną osobą.

Przeczytaj także:

Więcej o: