Kamil Bednarek miał wypadek samochodowy. Auto wylądowało w rowie

Kamil Bednarek, obiecujący polski pięściarz, miał groźnie wyglądający wypadek. Samochód zawodnika wylądował w rowie!
Zobacz wideo

Już za niecałe trzy tygodnie Kamila Bednarka (3-0, 1 KO) czeka walka na gali grupy KnockOut Promotions w Amfiteatrze Augustów, tymczasem przygotowujący się w Dzierżoniowie Polak miał w zeszłym tygodniu groźnie wyglądający wypadek samochodowy. Zawiódł układ hamulcowy i pojazd pięściarza wylądował w rowie, na szczęście Bednarkowi nic się nie stało i jego występ jest niezagrożony.

- Auto pogniecione, ale ja cały, zdrowy i z dawką adrenaliny. Nic się nie zmienia, 25 lipca boksuje i daję z siebie 200 procent - stwierdził w mediach społecznościowych Bednarek. 

Trudny rywal Bednarka

Gala odbędzie się 25 lipca, a rywalem Bednarka będzie bardzo twardy i charakterny Bartłomiej Grafka (22-37-3, 10 KO), który napsuł już krwi niejednemu faworytowi. 

W walce wieczoru augustowskiej imprezy dojdzie do rewanżu Pawła Stępnia (13-0-1, 11 KO) z Markiem Matyją (17-1-2, 8 KO). Występi również m.in. Adam Balski (13-0, 8 KO, którego sytuacja kontraktowa wciąż jest przedmiotem sporu między Andrzejem Wasilewskim i Mariuszem Grabowskim. Przeciwnikiem Balskiego będzie Mateusz Kubiszyn (3-3, 2 KO). Więcej o boksie przeczytasz na portalu bokser.org

Przeczytaj też:

Więcej o: