Mike Tyson żąda pół miliarda funtów za walkę! "Były rozmowy"

Tyson Fury otrzymał propozycję walki z Mike'em Tysonem - informuje dziennik "Mirror". Brytyjskie media zdradzają, że problemem w zorganizowaniu walki są wymagania finansowe 53-latka. Mike Tyson żąda gaży w wysokości 500 milionów funtów.
Były rozmowy na ten temat. Jego ludzie skontaktowali się ze mną, rozmawiałem z Mike'em przez telefon, to wszystko prawda, ale nigdy nie zrealizowaliśmy pomysłu. Ktokolwiek kontaktował się z  Mike'em, za powrót zaoferował jakieś orzeszki

- cytuje Tysona Fury'ego dziennik "Mirror".

Zobacz wideo "Gromda pokazała, że ludzie w Polsce czekali na walki na gołe pięści"

Mike Tyson żądał pół miliarda funtów za walkę z Tysonem Furym

Walka Mike'a Tysona z aktualnym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC, Tysonem Furym odbiłaby się głośnym echem. Powrót 53-letniego boksera do treningów wprowadził wiele medialnych spekulacji. Jednak finanse jakich spodziewa się Mike Tyson, nie pokrywają się z przedstawianymi ofertami. Kilkanaście dni temu Amerykanin odrzucił odrzucił ofertę 18 milionów dolarów za walkę na gołe pięści z Wanderleiem Silvą.

- Mike mówił o sumie 500 milionów funtów, ale to co nam zwrócili na papierze, to jakiś żart. Miałem ofertę w wysokości 10 milionów dolarów od ESPN, żeby wyjść na walkę pokazową, ale myślę, że wszyscy już ruszyli do przodu - dodał Tyson Fury.

Tyson Fury swoją ostatnią walkę bokserską stoczył w lutym 2020 roku z Deontayem Wilderem. Brytyjczyk zdobył wtedy pas mistrzowski wagi ciężkiej w WBC. Aktualnie o następnych walkach 32-latka mówi się w kontekście starć pokazowych, z których dochody mają zostać przeznaczone na cele charytatywne.