Mike Tyson znokautowałby obecnego mistrza świata! Witherspoon nie ma wątpliwości

Amerykański bokser, Tim Witherspoon twierdzi, że Mike Tyson w najlepszej formie dałby sobie radę z obecnymi mistrzami w wadze ciężkiej. - Znokautowałby Deontaya Wildera - mówił były mistrz świata dla "The Sun".

Mike Tyson obecnie przygotowuje się do swojego powrotu do boksu. 53-latek chce wziąć udział w kilku walkach pokazowych, a w poniedziałek opublikował kolejne nagranie ze swojego treningu. Widać na nim, że "Bestia" nadal znajduje się w doskonałej formie fizycznej.

Zobacz wideo Bologna - Juventus 2:0. Skrót spotkania [ELEVEN SPORTS]

Witherspoon: Tyson w najlepszej formie znokautowałby Deontaya Wildera

Były mistrz świata w boksie Tim Witherspoon wskazał, że jego zdaniem Tyson z czasów swojej najlepszej formy mógłby walczyć z obecnie najlepszymi pięściarzami i bez problemu by ich pokonywał. - Znokautowałby Deontaya Wildera - wskazywał w rozmowie z "The Sun". - Myślę, że atut, jakim jest prawa ręka Wildera, by nie wystarczył. To byłaby łatwa walka dla Tysona, na niego potrzeba byłoby czegoś więcej - opisywał. 

- On nie jest Alim, nie jest Foremanem, więc musi przestać wchodzić na Twittera, tylko popracować na treningach, pokazać się dobrze na ringu i potem może sobie mówić o Mike'u Tysonie - mówił Witherspoon w nawiązaniu do częstych żartów Wildera z kariery Mike'a Tysona. Niedawno legendę boksu na pojedynek wyzywał także gwiazdor UFC, Jon Jones. 62-letni Witherspoon to mistrz świata federacji WBC z 1984 i WBA z 1986 roku. 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA