Tomasz Adamek zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich. "Ludzie zmieniają podejście"

- Moi znajomi, Polacy, których znam, oczywiście wszyscy są zmobilizowani, głosują na prawicę, na Andrzeja Dudę. Ja myślę, że są to głównie osoby, które wyjechały w tych trudnych latach z Polski, które mają dość komuny, "czerwonych polityków" - w rozmowie z portalem niezalezna.pl powiedział Tomasz Adamek, jeden z najlepszych polskich pięściarzy w historii.

Potrzeba troszeczkę lat, żeby wymienić tę "starą kadrę czerwonych ludzi", antykatolików, którzy byli zawsze, przez całą komunę - lata 60., 70., 80... To zabierze czasu, ale widzę, że ludzie zmieniają swoje podejście - w rozmowie z portalem niezalezna.pl powiedział Tomasz Adamek. Polski pięściarz zdradził, na kogo zagłosuje w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Zobacz wideo "Niech Adamek zrobi imprezę na pożegnanie. Po co ma boksować?"

Tomasz Adamek zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach

28 czerwca w Polsce odbędą się wybory prezydenckie. Coraz więcej osób ogłasza więc, na kogo będzie głosować, namawiając do tego innych. Teraz zrobił to Tomasz Adamek, który na tematy polityczne porozmawiał z portalem niezalezna.pl. - Potrzeba troszeczkę lat, żeby wymienić tę "starą kadrę czerwonych ludzi", antykatolików, którzy byli zawsze, przez całą komunę - lata 60., 70., 80... To zabierze czasu, ale widzę, że ludzie zmieniają swoje podejście, widzą, że prawica robi dobrą robotę, choćby te 500 Plus i te środki, które ludzie dostają - przyznał polski pięściarz.

I dodał, zdradzając poniekąd, na kogo będzie głosował: Mam nadzieję, że wszyscy pójdą głosować i zagłosują na Andrzeja Dudę.

- Moi znajomi, Polacy, których znam, oczywiście wszyscy są zmobilizowani, głosują na prawicę, na Andrzeja Dudę. Ja myślę, że są to głównie osoby, które wyjechały w tych trudnych latach z Polski, którzy mają dość komuny, "czerwonych polityków" - zakończył stanowczo Adamek. 

Przeczytaj także:

Więcej o: