Mike Tyson szokuje formą! To nie są żarty. Powrót legendy coraz bliżej [WIDEO]

Mike Tyson przygotowuje się do swojego powrotu do boksu. 53-latek chce wziąć udział w kilku walkach pokazowych, a w poniedziałek opublikował kolejne nagranie ze swojego treningu. Widać na nim, że "Bestia" nadal znajduje się w doskonałej formie fizycznej.

53-letni Mike Tyson zapowiedział niedawno, że wraca do boksu. Chce wziąć udział w kilku walkach pokazowych, a pieniądze zebrane w ten sposób przeznaczyć na cele charytatywne. Jak na swój wiek, Tyson jest w znakomitej formie, co udowodnił w jednym z zamieszczonych wideo.

Zobacz wideo "Gromda pokazała, że ludzie w Polsce czekali na walki na gołe pięści"

Tyson po raz kolejny opublikował nagranie ze swoich treningów. 53-latek zapowiedział swój powrót, jednak nadal nie podał informacji dotyczących potencjalnych rywali, a także kiedy i gdzie miałaby odbyć się jego pierwsza walka po powrocie.

 

Mike Tyson wyjawił coś, czego nie lubi jego żona

Mike Tyson rozmowie z Charliem Mackiem Tyson przyznał, że zrobiłby wszystko, by zostać docenionym. - Powiem ci coś, czego moja żona nie lubi. Powiedziała, że jeśli przeszedłbym się ulicą i nikt by się ze mną nie przywitał, mógłbym popełnić samobójstwo. Przez całe życie chciałem być doceniany. Zabiłbym się, aby zostać docenionym - powiedział Tyson.

Więcej o boksie przeczytasz na bokser.org

Przeczytaj także:

Więcej o: