Conor McGregor chciał przekupić trenera Mayweathera! Ogromna kwota

Nate Jones (18-2-1, 9 KO) zdobył dla USA brązowy medal olimpijski (1996) w wadze ciężkiej. Karierę zawodową skończył mu Lamon Brewster (TKO 3) w 2002 roku, gdy lekarz zdiagnozował u niego osłabiony refleks, kłopoty z mową oraz pamięcią. Potem przez lata był członkiem sztabu trenerskiego Floyda Mayweathera Jr (50-0, 27 KO).

"Piękniś" ostatnią oficjalną walkę stoczył w sierpniu 2017 roku, stopując w dziesiątej rundzie Conora McGregora. Ciekawą historię związaną z tym pojedynkiem opowiedział właśnie Jones, sugerując, że ekipa Irlandczyka próbowała go przekupić na swoją stronę, oferując aż 1,5 miliona dolarów! Wieloletni kumpel Mayweathera odrzucił jednak tę propozycję.

Zobacz wideo "Gromda pokazała, że ludzie w Polsce czekali na walki na gołe pięści"

- Floyd o tym nawet nie wiedział, ale zgłosili się do mnie ludzie McGregora i zaproponowali pracę w jego narożniku. Dawali mi aż półtora miliona dolarów, lecz od razu odłożyłem słuchawkę - mówi Jones, wspominając również nerwy McGregora tuż przed samym pojedynkiem.

- Kiedy Conor bandażował dłonie, wysłaliśmy do niego swoją ekipę, czyli mnie. Był bardzo zdenerwowany, szczerze mówiąc, w życiu nie widziałem zawodnika, który aż tak by się stresował przed pojedynkiem. To było dla mnie szokiem, bo wcześniej był bardzo pyskaty, a w szatni wydawał się mocno spięty. Pomyślałem sobie wtedy "Co jest z tym kolesiem"? Wcześniej martwiłem się nieco jego przewagą warunków fizycznych, ale Floyd doskonale sobie z tym poradził i pokonał go przed czasem - dodał Jones.

O Boksie przeczytasz więcej na portalu Bokser.org.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: