Były rywal Tomasza Adamka poszukiwany. Grozi mu dożywocie!

Jedenaście lat temu Bobby Gunn (23-7-1, 20 KO) walczył o mistrzostwo świata kategorii cruiser z Tomaszem Adamkiem (TKO 4). To była dla niego druga i ostatnia taka szansa. Wcześniej poskromił go Enzo Maccarinelli. Teraz szuka go policja - grozi mu nawet dożywocie!

Bobby Gunn ostatni pojedynek stoczył w lipcu 2017 roku, pokonując w drugiej rundzie Gilberto Domingosa. W międzyczasie zrobiło się o nim głośniej dzięki walkom na gołe pięści, w których, według nieoficjalnych statystyk, pozostaje niepokonany w ponad siedemdziesięciu startach.

Zobacz wideo "Gromda pokazała, że ludzie w Polsce czekali na walki na gołe pięści"

Policja z New Jersey wydała za nim w ostatnim czasie nakaz aresztowania. Były pretendent do mistrzowskich pasów miał we wrześniu ubiegłego roku zabić jedną osobę, a drugą ciężko ranić, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

Według ustaleń policji, w pewnym momencie Gunn zjechał ze swojego pasa i zderzył się z innym samochodem. W wyniku wypadku 51-letnia Polly Tornari zginęła, a 52-letni Robert Tornari został ciężko ranny. We wtorek przeciwko Gunnowi wydano akt oskarżenia o spowodowanie śmiertelnego wypadku, będąc pod wpływem alkoholu. Po raz ostatni widziano go w połowie lutego w Arizonie.

Więcej o boksie przeczytasz na bokser.org.

Przeczytaj także:

Więcej o: