Tom Schwarz oskarżony o pobicie kobiety! Lekarze musieli ją operować. Niemcowi grozi 10 lat więzienia

Tom Schwarz, zawodowy bokser w wadze ciężkiej został oskarżony o pobicie kobiety. Jak informuje dziennik "Bild" do incydentu doszło 31 maja. Bokser zaatakował kobietę na parkingu przed jedną z restauracji.

Zaatakowaną przez niemieckiego boksera kobietą prawdopodobnie jest była partnerka Toma Schwarza. Wszystko zapoczątkowała bójka wywołana na urodzinach 26-letniego boksera, które obchodzono w pizzerii w Lostau. W wyniku obrażeń kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie była operowana. Bokserowi grozi do 10 lat więzienia. 

Zobacz wideo Dyrektor TVP Sport: Chcemy zbudować polski boks zawodowy

Były rywal Tysona Fury'ego z zarzutem pobicia. Grozi mu 10 lat więzienia

Bokser nie zabrał głosu w sprawie, jednak w sieci zniknęły jego wszystkie konta społecznościowe. Rzecznik prasowy przyznał, że podjęte w tym aspekcie działania są zamierzone i pozostanie tak do czasu wyjaśnienia sprawy. 

Tom Schwarz ostatnią walkę stoczył we wrześniu 2019 roku. Swoje najważniejsze starcie stoczył rok temu. Niemiec przegrał w drugiej rundzie z Tysonem Furym.  Ogółem stoczył 27 walk, jego bilans to 26 wygranych i jedna porażka. 26-latek w swojej karierze sięgnął po tytuł IBF i WBO w wadze ciężkiej. 

Więcej o: