Ta walka zelektryzuje Polskę! Artur Szpilka potwierdza: To bardzo realne

Artur Szpilka w kwietniu może stoczyć walkę z Krzysztofem Włodarczykiem, która pokazana zostanie w systemie PPV. - Krzysiek ostatnio mówił, że do walki dojdzie na 99 procent, więc jest to bardzo realne - powiedział Szpilka w "Jurasówce", którą prowadzi Łukasz "Juras" Jurkowski w radiu Newonce.

Artur Szpilka kontra Krzysztof Włodarczyk w PPV w kwietniu przyszłego roku? Wszystko wskazuje na to, że ta budząca bardzo duże emocje walka polskich gwiazd może się wpisać w nową erę internetowych transmisji sportowych. Według Szpilki telewizja nie będzie bowiem potrzebna, by pokazać jego hitowy pojedynek z ''Diablo''.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Szpilka: Dla mnie najważniejszy jest teraz rewanż z Radczenką

- Krzysiek ostatnio mówił, że do walki dojdzie na 99 procent, więc jest to bardzo realne. Dla mnie najważniejszy jest teraz rewanż z Siergiejem Radczenką [Szpilka pokonał w marcu Ukraińca po bardzo kontrowersyjnym werdykcie], który mu się należy, którego chcę ja i chcą kibice. A potem walka z Włodarczykiem. Ostatnio rozmawialiśmy o tym i wszystko jest za. Muszę wrócić do pełnej sprawności i stoczyć walkę z Radczenką. Jeżeli miałoby dojść do walki z Włodarczykiem, to w kwietniu 2021 roku - powiedział Szpilka w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim dla Newonce.sport

Po czym dodał: - Z tego, co wiem, walka z Włodarczykiem na pewno nie odbędzie się w TVP, to ma być walka w PPV. Podejrzewam, że będzie to robione internetowo, na takiej zasadzie, jak robią to Fame MMA czy Gromda.

Więcej o boksie przeczytasz na bokser.org.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: