Mike Tyson dostał szokującą propozycję walki! 20 milionów dolarów

Mike Tyson dostał propozycję walki na gołe pięści z byłym zawodnikiem UFC Wanderleiem Silvą - informuje MMAFighting.com

Propozycję dla Mike'a Tysona potwierdził David Feldman, prezes federacji Bare Knuckle Fighting Championship, która organizuje walki na gołe pięści. I który już nawet złożył byłemu pięściarzowi jedną ofertę, ale na dniach ma ona zostać przebita. Czyli przekroczyć 20 milionów dolarów, które pierwotnie zaoferował Tysonowi.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Kto rywalem dla Tysona?

- Myślę, że wiem, co musimy zrobić, aby dopiąć swego. Kluczowe tutaj będzie dobranie odpowiedniego rywala dla Tysona. Kimś takim mógłby być Wanderlei Silva [były zawodnik UFC, mistrz federacji PRIDE]. On też ma swoje lata [43], ale też wciąż jest niebezpieczny. Na pewno byłby to bardzo intrygujący pojedynek - powiedział Feldman w rozmowie z MMAFighting.com.

Tyson imponuje formą

Tyson ma już 53 lata, ale wrócił do dobrej formy. Tak przynajmniej można wnioskować z filmików, które ostatnio wrzuca do internetu. Ale filmiki to jedno. Drugie - to deklaracja Żelaznego Mike'a, który zapowiedział już jakiś czas temu, że chce stoczyć jeszcze kilka pokazowych walk.

A chętnych, by z nim zaboksować, nie brakuje. - Wielu zawodników chce ze mną walczyć. W tym tygodniu ogłosimy mojego przeciwnika, ludzie będą zszokowani - powiedział kilka dni temu Tyson w rozmowie z raperem Lil Waynem, który prowadzi podcast "Young Money Radio".

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: