Bokser zamordował kobietę. Takich przypadków jest coraz więcej

Do tragedii doszło w tureckim mieście Mugla. Selim Ahmet Kemaloglu, 26-letni bokser, zabił swoją byłą dziewczynę. Mężczyzna dźgnął kobietę nożem w klatkę piersiową - poinformowała telewizja NTV.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, w mieście Mugla znajdującym się na zachodzie Turcji. Selim Ahmet Kemaloglu, turecki pięściarz zadzwonił na pogotowie i zgłosił, że dźgnął nożem w klatkę piersiową swoją byłą dziewczynę (z kobietą rozstał się miesiąc temu, ale para dzieliła jeden dom). Służby ratownicze na miejscu pojawiły się błyskawicznie, ale 25-letniej partnerki o rok starszego boksera nie udało się uratować.

Lekarze zauważyli też obrażenia u Kemaloglu, co oznaczało, że kobieta musiała z nim walczyć przed śmiercią. Bokser najpierw został więc przewieziony do szpitala, a później przetransportowano go do aresztu.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować

Turcja ma ogromny problem

Jak podkreślają tureckie media, zabójstwa kobiet przez ich partnerów to w Turcji bardzo poważny problem. Rocznie w całym kraju dochodzi nawet do 350 podobnych morderstw. Niektóre organizacje twierdzą jednak, że tak tragicznych przypadków jest znacznie więcej.

Przeczytaj także:

Więcej o: