Dramatyczny poziom wpisu Artura Szpilki. "J***ć ten fałszywy świat. Amen. Bez poważania"

- J***ć ten fałszywy świat... szkoda mi, że ludzie dziś są takimi kur***i - na Twitterze napisał Artur Szpilka. Polski pięśćiarz podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi współczesnego świata, zaskakując przy tym część fanów.

Artur Szpilka to jeden ze sportowców, którzy bardzo często kontaktują się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Polski pięściarz aktywnie prowadzi konta m.in. na Instagramie i Twitterze. Na tej drugiej platformie obserwuje go ponad 25 tys. osób. Właśnie z nimi Szpilka często dzieli się przemyśleniami dotyczącymi nie tylko sportu, ale również innych dziedzin życia.

Zobacz wideo Szpilka o walkach na gołe pięści: "Może kiedyś spróbuję, żeby zarobić fajne pieniądze"

Zaskakujące wyznanie Szpilki. "J***ć ten fałszywy świat... szkoda mi, że ludzie dziś są takimi kur***i"

W nocy z soboty na niedzielę Szpilka podzielił się z kibicami swoimi przemyśleniami dotyczącymi obecnego świata. - J***ć ten fałszywy świat... szkoda mi, że ludzie dziś są takimi kur***i. Amen. Bez poważania. Zawsze ten sam Szpila - napisał Szpilka na Twitterze.

- Trochę mnie wzięło, to prawda, ale z drugiej strony to prawda... dzisiaj świat ma inne wartości, niż kiedy się wychowywałem. Przykro mi, że wartości, w które wierzyłem, dziś nie mają pokrycia. Ludzie biegną za pieniądzem i tym chorym światem. J***ć te k***y. Amen - dodał.

Przeczytaj także:

Więcej o: