Sport.pl

Kolejna legenda boksu imponuje formą jak Tyson! Trenuje z Władimirem Kliczką [WIDEO]

Evander Holyfield zapowiada powrót do boksu. W ubiegłym tygodniu film ze swoich treningów opublikował Mike Tyson, tym razem zdecydował się na to 57-latek. W poście z nagraniem umieścił hashtag "comeback", czyli "powrót".

- Wróciłem - powiedział niedawno 57-letni Evander Holyfield, który opublikował w mediach społecznościowych film z treningu. Od razu jego powrót łączony był z innym powrotem - 53-letniego Mike'a Tysona, który również od jakiegoś czasu szykuje się do stoczenia kilku pokazowych walk. Od razu rozpoczęły się negocjacje, które mają doprowadzić do ich trzeciego pojedynku, tym razem pokazowego.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Holyfield opublikował nagranie ze swojego treningu, z hashtagiem "comeback", czyli "powrót". Aktualnie trenuje z Władimirem Kliczką i Antonio Tarverem. Według nieoficjalnych informacji 57-latek myśli o powrocie do profesjonalnego boksu, jeśli jego poziom sportowy na to pozwoli.

Holyfield z zawodowym ringiem pożegnał się w 2011 roku, pokonując Briana Nielsena. Ze swoich ostatnich trzech walk wygrał dwie. Pojedynek z Shermanem Williamsem zakończył się bez rozstrzygnięcia. W ostatnim wpisie w mediach społecznościowych przekazał krótką wiadomość. - Mistrz nie akceptuje porażki. Próbuj ponownie, aż ci się uda - napisał.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (4)
Kolejna legenda boksu imponuje formą jak Tyson! Trenuje z Władimirem Kliczką [WIDEO]
Zaloguj się
 • sopoko-spoko

  Oceniono 1 raz 1

  Michalczewski jest nieco odklejony od rzeczywistości. Tyson ma 53 nie 55 lat a boks nie jest w kryzysie tylko przeżywa kolejną złotą erę. Chwilowe kłopoty są związane z pandemią a nie brakiem dobrych zawodników i perspektyw na ciekawe pojedynki.

 • jerypi

  0

  Nic takiego. Zacznę się poważniej tym interesować, gdy zjawisko powrotów nabierze rumieńców i do ringów zaczną wracać pięściarze 65-letni i starsi. Należy tylko zadbać, aby ekipy w narożnikach wzmocnić geriatrami. Trzeba żałować, że nie można już liczyć na mistrza nad mistrze Muhammada Alego, który cztery lata temu odszedł w wieku zaledwie 74 lat. Choroba Parkinsona dodałaby tylko smaczku jego pojedynkom.

 • jw0022

  0

  Pewnie musi bo przetracił około 400 milionów dolarów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX