Kolejna legenda boksu imponuje formą jak Tyson! Trenuje z Władimirem Kliczką [WIDEO]

Evander Holyfield zapowiada powrót do boksu. W ubiegłym tygodniu film ze swoich treningów opublikował Mike Tyson, tym razem zdecydował się na to 57-latek. W poście z nagraniem umieścił hashtag "comeback", czyli "powrót".

- Wróciłem - powiedział niedawno 57-letni Evander Holyfield, który opublikował w mediach społecznościowych film z treningu. Od razu jego powrót łączony był z innym powrotem - 53-letniego Mike'a Tysona, który również od jakiegoś czasu szykuje się do stoczenia kilku pokazowych walk. Od razu rozpoczęły się negocjacje, które mają doprowadzić do ich trzeciego pojedynku, tym razem pokazowego.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Holyfield opublikował nagranie ze swojego treningu, z hashtagiem "comeback", czyli "powrót". Aktualnie trenuje z Władimirem Kliczką i Antonio Tarverem. Według nieoficjalnych informacji 57-latek myśli o powrocie do profesjonalnego boksu, jeśli jego poziom sportowy na to pozwoli.

Holyfield z zawodowym ringiem pożegnał się w 2011 roku, pokonując Briana Nielsena. Ze swoich ostatnich trzech walk wygrał dwie. Pojedynek z Shermanem Williamsem zakończył się bez rozstrzygnięcia. W ostatnim wpisie w mediach społecznościowych przekazał krótką wiadomość. - Mistrz nie akceptuje porażki. Próbuj ponownie, aż ci się uda - napisał.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.