"Białoruski pitbull" składa nietypową propozycję Mike'owi Tysonowi. "Dawaj, spróbujmy!"

Kolejka chętnych do Mike'a Tysona robi się coraz dłuższa. Kolejnym, który zgłosił swoją gotowość do walki z dawnym królem wszechwag, jest Andriej Arłowski, były mistrz UFC wagi ciężkiej.

Białoruski "Pitbull", a więc Andriej Arłowski tydzień temu wygrał walkę na gali UFC Fight Night 171. Teraz złożył propozycję walki Mike'owi Tysonowi. I żeby mieli równe szanse... - Dawaj, spróbujmy! Jedna runda w boksie i jedna runda na zasadach MMA - proponuje Arłowski, były mistrz UFC wagi ciężkiej.

Zobacz wideo Polish Esport Cup 2020 - podsumowanie pierwszego tygodnia cz.1

Mike Tyson wraca na ring!

Mike Tyson ma już 53 lata, ale wrócił do dobrej formy. Tak przynajmniej można wnioskować z filmików, które ostatnio wrzuca do internetu. Ale filmiki to jedno. Drugie - to deklaracja Żelaznego Mike'a, który zapowiedział już jakiś czas temu, że chce stoczyć jeszcze kilka pokazowych walk. A chętnych, by z nim zaboksować, nie brakuje (więcej tutaj).

Arłowski: - Mike Tyson to legenda. Kiedyś miałem w pokoju jego plakat. Nie byłbym gotowy na pełną walkę bokserską, więc moglibyśmy zrobić jedną rundę w boksie, a drugą w MMA. Kiedyś chciałem się spróbować w boksie. Plan był taki, żeby odnieść dziesięć zwycięstw i spotkać się z jednym z braci Kliczko. Miałem jednak problemy zdrowotne, przegrałem też z Fiodorem Emelianenką i odpuściłem - dodał Białorusin. Więcej o boksie i planach Tysona przeczytasz na bokser.org.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.