Sport.pl

Artur Szpilka pokazał swoje zdjęcie. Wtedy miał jeszcze włosy na głowie

Artur Szpilka postanowił w mediach społecznościowych pochwalić się swoim zdjęciem sprzed lat. Pięściarz miał na nim 15 lat i wyglądał diametralnie inaczej niż obecnie.

Artur Szpilka w ostatnich tygodniach wzbudza niemałe zainteresowanie. Tydzień temu poinformował, że pandemia koronawirusa doprowadziła go do depresji, a teraz postanowił na swoim koncie na Instagramie zamieścić zaskakujące zdjęcie, gdy był jeszcze nastolatkiem. 

Zobacz wideo Szpilka o walkach na gołe pięści: "Może kiedyś spróbuję, żeby zarobić fajne pieniądze"

Pięściarz na fotografii wykonanej 27 grudnia 2004 roku wygląda zupełnie inaczej niż obecnie. Szpilka miał wówczas 15 lat, a na jego głowie można było zobaczyć włosy. Obok niego na zdjęciu stoi jego całe rodzeństwo.

Tak wyglądał Szpilka, gdy był nastolatkiem:

Co dalej ze Szpilką?

Po wygranej walce z Radczenką w skandalicznych okolicznościach Szpilka poddał się operacji barku. Obecnie czeka go dłuższa przerwa od treningów.-  Myślałem, że będę mógł wrócić do treningów za trzy-cztery miesiące. Tymczasem rehabilitanci mówią, że na pełną sprawność będę czekał co najmniej pół roku - powiedział Szpilka w rozmowie z Antonim Partumem.

A to nie koniec zmian. Polski pięściarz poinformował także, że zawarł porozumienie z promotorem Andrzejem Wasilewskim, które określa zasady końca ich współpracy. Po rewanżowej walce z Siergiejem Radczenką (7-6, 2 KO), którego pokonał na początku marca po mocno kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim, zostanie wolnym zawodnikiem. Później być może może dojdzie do długo oczekiwanego starcia z Krzysztofem Włodarczykiem (58-4-1, 39 KO).

- Nie zaprzeczam, nie potwierdzam. Jeśli miałoby dojść do tej walki, to bliżej połowy przyszłego roku. Prawdopodobnie będę musiał przejść zabieg, będę musiał zbastować na pewien czas. Nie wiem, czy to będzie miesiąc, dwa czy cztery. Szpilka pewnie będzie chciał stoczyć rewanż z Radczenką, ja pewnie będę miał jakąś inną walkę, a później starcie z tym delikwentem [Szpilką - przyp. red.] - powiedział "Diablo" na antenie Radia dla Ciebie.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (9)
Artur Szpilka pokazał swoje zdjęcie. Wtedy miał jeszcze włosy na głowie
Zaloguj się
 • 2fat

  Oceniono 4 razy 4

  Myślę że jak na swój potencjał sportowy i intelektualny Szpilka osiągnął bardzo dużo. Doszedł do walki o tytuł mistrza świata a niewielu się to udało i gdyby słuchał trenera, dotrwałby do końca na nogach. Niestety, dostał uczciwą fangę, popuścił i mam wrażenie że to go złamało. Na przygłupiego dzieciaka z patologicznego środowiska już sam fakt że się do 30-ki nie stoczył to sporo mimo epizodu więziennego. Mogło być znacznie gorzej a tak jest oglądany i komentowany przez mafistrów jak ja nie przymierzając.

 • offal

  Oceniono 2 razy 2

  Szpilka... Coś kojarzę że on z boksem ma wspólnego? To syna Najmana? Aaaa nie już wiem, to jego trener.

 • Roberto Mancini

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawe czy to jeszcze przed kadrą czy już po?
  Kadra i to, że nie wysłuchał wskazówek Lenoxa Lewisa jak zostać mistrzem świata, tylko odeszedl, odcisnęło na jego karierze wielkie piętno

 • hens

  Oceniono 2 razy 2

  Jeżeli ograniczony sterydami Szpilka miałby mieć psa...............to z powodu szpanerstwa i manii prześladowczej,to jedyna dopuszczalnie możliwa rasa psa to AMSTAF, a najlepiej DWA

 • Pik Pok

  Oceniono 1 raz 1

  Włosy były ale rozumu nie było ani wtedy ani teraz

 • vito3

  Oceniono 1 raz 1

  iloraz intyligencji razem z psami mu sie potroil

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX