Mike Tyson spotka się z kibicem. Trzeba tylko wydać małą fortunę

Pojawiła się możliwość wylicytowania spotkania z Mike'em Tysonem w aukcji charytatywnej. Bokser spotka się ze zwycięzcą w trakcie jego przygotowań do powrotu na ring w 2021 roku. Według przewidywań ostateczna kwota w dniu zakończenia aukcji powinna wynieść około 32 tysiące funtów.

Mike Tyson oferuje swoim fanom trzy godziny, które spędzi z nimi na wspólnym lunchu, spotkaniu i prawdopodobnie częściowym treningu, który będzie częścią jego przygotowań do powrotu na ring. Fani mogą wziąć w nim udział w przypadku wygrania aukcji charytatywnej, której przedmiotem jest właśnie spotkanie z pięściarzem. 

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Niebotyczna kwota za spotkanie z Tysonem! Trwa aukcja charytatywna

Pakiet proponowany przez boksera obejmuje także wysłane 30 dni po spotkaniu podpisane bokserskie rękawice i koszulkę. Całe wydarzenie Tyson zobowiązuje się zorganizować w przyszłym roku, gdy sytuacja epidemii koronawirusa zostanie już całkowicie opanowania. Obecnie kwota licytacji przekroczyła już 15 tysięcy funtów. Przewiduje się, że w momencie jej zakończenia, 27 maja dojdzie do około 32 tysięcy funtów. 

Niedawno Evander Holyfield potwierdził, że odbywają się negocjacje w sprawie trzeciej walki pomiędzy nim, a Tysonem po jego powrocie. - Ludzie Tysona skontaktowali się z moimi odnośnie walki pokazowej. Nie osiągnęliśmy jeszcze porozumienia, ale idzie to wszystko w dobrą stronę - powiedział 57-letni pięściarz, jedyny w historii czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej.

Przeczytaj także: