Niesamowita metamorfoza Fury'ego. Bokser opisał, jak zrzucił gigantyczną liczbę kilogramów

Dziennik "The Sun" przytoczył ciekawą historię Tysona Fury'ego. Bokser wydaje nową książkę, w której ujawnia, jak w ciągu dwóch lat udało mu się zrzucić ponad 60 kilogramów. Trening i ćwiczenia pomogły mu także pokonać problemy z psychiką.

Tyson Fury zdecydował się na wydanie drugiej książki. Po autobiografii "Bez maski" wydanej także w Polsce (przez wydawnictwo Sine Qua Non), przyszedł czas na książkę o jego metamorfozie i ćwiczeniach. Jak przytacza dziennik "The Sun" bokser zapowiedział, że poradnik "The Furious Method" ukaże się już 12 listopada. 

Zobacz wideo Kto może pokonać Tysona Fury'ego? "Najlepiej motywuje się na wielkie pojedynki"

Tyson Fury napisał książkę o swojej przemianie. Zrzucił ponad 60 kg w dwa lata!

Książka promowana jest hasłem "Odmień swoje ciało, umysł i cele". Brytyjczyk ma w niej opowiedzieć m.in., jak zrzucił ponad 60 kilogramów w ciągu dwóch ostatnich lat. - Comeback, jakiego dokonałem, był niesamowity. Byłem przytłoczony wsparciem, jakie mnie spotkało z waszej strony. Uwielbiam ćwiczenia z wami i myśląc o tym, napisałem nową książkę o tym, jak ćwiczyć, utrzymywać zdrową dietę, czy pokonywać problemy z psychiką - napisał bokser do swoich fanów w poście na Instagramie. Dziś Fury waży ok. 115 kg.

 

Na razie nie wiadomo, czy "The Furious Method" zostanie wydana w Polsce.

Największe emocje związane z Furym budzi ewentualna trzecia walka z Deontayem Wilderem. Współpromotor boksera, Bob Arum jest zdania, że Tyson Fury stoczy w tym roku walkę w Stanach Zjednoczonych, ale jego rywalem może być ktoś inny niż Wilder, który ma w kontrakcie zapis, że może zażądać trzeciego pojedynku. I do tego pojedynku pewnie dojdzie, ale niekoniecznie w tym roku.

Przeczytaj także:

Więcej o: