Mistrz świata w boksie zatrzymał złodzieja! Policja nie była zachwycona

Dominik Boesel, mistrz świata w boksie, zatrzymał na ulicy przestępcę. Niemiec ruszył w pościg, gdy zobaczył, że dokonał kradzieży w sklepie, po czym złapał go i przekazał policji, która nie była zachwycona jego zachowaniem.

Dominik Boesel, jak sam opowiedział w rozmowach z lokalnymi mediami, zobaczył mężczyznę wybiegającego ze sklepu we Freyburgu, znajdującym się w Saksonii-Anhalt. Mistrz świata zatrzymał go po krótkim pościgu i trzymał do przyjazdu policji.

Zobacz wideo "Tyson Fury bazuje na cwaniactwie" - Sportowa rozmowa dnia z Mariuszem Wachem

- Złodziej próbował spowolnić pościg, bo przewrócił pojemniki, w których były śmieci. Z łatwością go jednak dogoniłem i zatrzymałem do momentu, gdy pojawiła się policja - powiedział Boesel, który jest aktualnie mistrzem świata w kategorii półciężkiej federacji IBO i WBA.

Pomimo, że bokser otrzymał podziękowania od kierownika sklepu, policja nie była zachwycona zachowaniem Boesela. - Nie polecamy takiego zachowania. Wszystko skończyło się dobrze, jednak w innej sytuacji, mogło zdarzyć się coś niebezpiecznego. Wystarczy, żeby świadkowie zapamiętali rysopis sprawcy - powiedziała rzecznik policji, Antje Hoppen.

Przeczytaj także:

Więcej o: