Najsilniejszy człowiek świata w akcji. Przypomniano nagranie jego pojedynku [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie z 2014 roku, na którym Hafthor Bjornsson, najsilniejszy strongman świata walczy w ringu bokserskim. Islandczyk imponuje na nim niesamowitą siłą ciosów, po których jego sparingpartner ledwo trzyma się na nogach.

Hafthor Bjornsson został w ubiegłą sobotę rekordzistą świata w martwym ciągu. Zawodnikowi udało się dźwignąć 501 kilogramów! Siłacz podjął się zadania w swoim rodzinnym kraju, a wydarzenie to było transmitowane przez stację ESPN i serwisy internetowe. Islandczyk podniósł aż 501 kilogramów, stając się pierwszym człowiekiem, który przekroczył granicę 500 kg. Wcześniejszy rekord należał do Eddiego Halla i wynosił właśnie równe 500 kg. Brytyjczyk dokonał tego pod koniec zeszłego roku.

Bjornsson wyzwał Eddiego Halla na pojedynek w... ringu

Bjornsson po pobiciu rekordu Halla postanowił wyzwać Brytyjczyka na pojedynek... bokserski w ringu. - CoreSports właśnie zaoferowało mi siedmiocyfrowy kontrakt, już go podpisałem. Wiem, że Hall też zawarł z nimi umowę. Eddie właśnie pobiłem twój rekord i mam dla Ciebie propozycję. Teraz jestem gotów, aby znokautować Cię w ringu. Czas położyć pięści tam, gdzie są twoje duże usta. Ja jestem gotowy, a Ty? - powiedział 31-latek w filmie wideo udostępnionym w serwisie YouTube.

Eddie Hall odpowiedział na propozycję Bjornssona

Angielski strongman błyskawicznie zareagował na propozycję Islandczyka. - Na 1000 procent zamierzam podpisać te dokumenty. I wiesz, dlaczego zamierzam to zrobić. Nie chodzi o pieniądze i to nie jest walka na śmierć. To nie ma z tym nic wspólnego. Stoczymy ją, ponieważ nazwałeś mnie oszustem na  zawodach "World's Strongest Man 2017". Nie mogę przez to normalnie spać i zapomnieć o tym. Ludzie może już nie pamiętają, ale Ty nigdy mnie nie przeprosiłeś. Chcę dać Ci lekcję. Nie obchodzi mnie, że jesteś taki wielki. Będę miał najcięższy trening w swoim życiu i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wejść do ringu i odj***ć twój pie*****ny łeb. Więc przygotuj się "Thor". Do zobaczenia na ringu - powiedział Eddie Hall na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

Wyciekł film z 2014 roku, na którym najsilniejszy człowiek świata okłada sparingpartnera na ringu bokserskim

Do walki pomiędzy dwoma najsilniejszymi strongmanami na świecie dojdzie we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. W sieci pojawił się filmik z 2014 roku.Widać na nim  Hafthora Bjornssona, znanego jako „Góra”, który w sparingu bokserskim okładał swojego przeciwnika potężną serią ciosów. Islandczyk może nie miał techniki, nad którą z pewnością musi popracować, za to wrażenie robiły jego zasięg i siła, z jaką wyprowadzał kolejne uderzenia.

Cały film można zobaczyć poniżej:

 

Przeczytaj także:

Więcej o: