Lukratywna oferta dla Mike'a Tysona. Może zawalczyć na gołe pięści

Mike Tyson dostał propozycję walki na gołe pięści. Jeśli się na nią zdecyduje, to dostanie ogromną kwotę opiewającą na 16,2 miliona funtów - donosi dziennik "The Sun".

Kilka dni temu Mike Tyson udowodnił, że wciąż potrafi boksować. Legenda wagi ciężkiej zamieściła w sieci wideo, na którym pokazała jak trenuje. Film zebrał mnóstwo pozytywnych opinii, stając się bardzo popularnym w sieci. 

Zobacz wideo Tak trenuje Mike Tyson

Tyson udowodnił, że nie stracił nic ze swojej niewiarygodnej szybkości i mocy. 53-latek ujawnił niedawno, że po 15 latach od przejścia na emeryturę wraca do ringu. - To będą maksymalnie czterorundowe walki charytatywne. Chcę pomóc bezdomnym. Także takim skurczybykom jak ja, uzależnionym od narkotyków - powiedział Tyson w rozmowie z raperem T.I. na Instagramie

Lukratywna oferta dla Mike'a Tysona od szefa organizacji promującej walki na gołe pięści

Tyson po udostępnieniu filmu ze swojego treningu dostał kolejną, niezwykle intratną propozycję. David Feldman, szef organizacji promującej walki na gołe pięści zdradził, że jest gotów zapłacić Tysonowi ponad 16 mln funtów za jedną walkę stoczoną w jego organizacji. 

To jednak nie wszystko, ponieważ Feldman pozwoli również legendzie boksu wybrać rywala, z którym miałby się zmierzyć. - Oczywiście podekscytowanie związane z obejrzeniem filmu Mike'a pokazującego jego trening i chęć uczestniczenia w walkach zainspirowało nas do wyciągnięcia mu pomocnej ręki i złożenia oferty. Jesteśmy otwarci na wiele różnych opcji, w jaki sposób możemy współpracować - powiedział Feldman, cytowany przez dziennik "The Sun".

Przeczytaj także:

Więcej o: