Znamy pierwszego rywala Mike'a Tysona po powrocie na ring? Powtórka legendarnej walki!

Mike Tyson kontra Evander Holyfield. Dwie walki obydwu zawodników w latach 90. obrosły już w wiele legend. Legend, które niebawem być może odżyją - zagraniczne media informują bowiem, że możliwa jest trzecia walka obydwu pięściarzy.

53-letni Mike Tyson ujawnił niedawno, że po 15 latach od przejścia na emeryturę wraca do ringu. - To będą maksymalnie czterorundowe walki charytatywne. Chcę pomóc bezdomnym. Także takim skurczybykom jak ja, uzależnionym od narkotyków - powiedział Tyson w rozmowie z raperem T.I. na Instagramie. Mimo że będą to pokazowe walki, Tyson trenuje na najwyższych obrotach. Być może dlatego, że jeden z rywali we wspomnianych walkach charytatywnych, będzie dość wymagającym rywalem.

Zobacz wideo Tak trenuje Mike Tyson

Poznaliśmy pierwszego rywala Mike'a Tysona po powrocie na ring?! Możliwa powtórka legendarnej walki

Zagraniczne media informują, że jednym z rywali Tysona ma być Evander Holyfield, pięściarz, z którym Tyson zmierzył się dwukrotnie w latach 90. Pierwsze starcie po technicznym nokaucie w jedenastej rundzie wygrał Holyfield. W rewanżu Tysonowi także nie udało się zwyciężyć, bo... w trzeciej rundzie odgryzł przeciwnikowi kawałek ucha, a walka została przerwana.

Niebawem może dojść do trzeciego starcia zawodników, którzy łącznie mają 110 lat (Tyson 53, Holyfield 57). Zagraniczni dziennikarze wnioskują tak z wpisu na Twitterze tego drugiego. - Przeciwności budują drogę powrotu - napisał 57-latek, w pewnym sensie także zapowiadając swój powrót na ring.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.