Legenda boksu pod wrażeniem popisu 53- letniego Mike'a Tysona. "Pokonałby każdego"

Nie tylko internauci są pod wrażeniem aktualnej formy Mike'a Tysona. W samych superlatywach o byłym mistrzu wypowiedział się też wielokrotny czempion w sześciu kategoriach wagowych - Oscar de la Hoya.

53-letni Mike Tyson ujawnił niedawno, że po 15 latach od przejścia na emeryturę wraca do ringu. - To będą maksymalnie czterorundowe walki charytatywne. Chcę pomóc bezdomnym. Także takim skurczybykom jak ja, uzależnionym od narkotyków - powiedział Tyson w rozmowie z raperem T.I. na Instagramie.

Mike Tyson pokazał jak trenuje. "On wciąż to ma"

Mimo że będą to pokazowe walki, Tyson trenuje na najwyższych obrotach. W sieci pojawiło się krótkie wideo z treningu, na którym widać, że "Żelazny Mike" nic nie stracił ze swojej niewiarygodnej szybkości i mocy. - On wciąż to ma - pisali pod filmikiem internauci. Wideo możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz wideo Tak trenuje Mike Tyson

Pod wrażeniem formy Tysona jest też Oscar de la Hoya, czyli wielokrotny mistrz świata w sześciu kategoriach wagowych i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. - Jestem przekonany, że gdyby przygotowywał się pod walkę 12-rundową, to dziś pokonałby każdego pięściarza wagi ciężkiej - powiedział de la Hoya.

Tyson na zawodowych ringach stoczył 56 walk, z których 50 wygrał, z czego 44 przed czasem. Do dziś jest najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej (20 lat, 4 miesiące i 22 dni). Zszedł z zawodowego ringu w czerwcu 2005 roku po porażce przed czasem z Kevinem McBride'em.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: