Mike Tyson nie żartował. Jeden filmik znów wywołał szaleństwo. 5 mln odtworzeń

Mike Tyson udowodnił, że nie stracił nic ze swojej niewiarygodnej szybkości i mocy. Legenda wagi ciężkiej zamieścił w sieci wideo, na którym pokazał jak trenuje. - On wciąż to ma - komentują internauci pod filmikiem, który na samym Twitterze ma już 5,4 mln wyświetleń!

53-letni Mike Tyson ujawnił niedawno, że po 15 latach od przejścia na emeryturę wraca do ringu. - To będą maksymalnie czterorundowe walki charytatywne. Chcę pomóc bezdomnym. Także takim skurczybykom jak ja, uzależnionym od narkotyków - powiedział Tyson w rozmowie z raperem T.I. na Instagramie.

Mike Tyson pokazał jak trenuje. "On wciąż to ma"

Mimo że będą to pokazowe walki, Tyson trenuje na najwyższych obrotach. W sieci pojawiło się właśnie krótkie wideo z treningu, na którym widać, że Żelazny Mike nic nie stracił ze swojej niewiarygodnej szybkości i mocy. - On wciąż to ma - piszą internauci pod filmikiem, który na samym Twitterze ma już 5,4 mln wyświetleń. Wideo możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz wideo

Tyson na zawodowych ringach stoczył 56 walk, z których 50 wygrał, z czego 44 przed czasem. Do dziś jest najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej (20 lat, 4 miesiące i 22 dni). Zszedł z zawodowego ringu w czerwcu 2005 roku po porażce przed czasem z Kevinem McBride'em.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: