Tak Marcin Najman wyglądał w młodości. Opublikował zdjęcie, fani zaskoczeni

"To Pan miał kiedys wlosy???" - tak internauci komentują nowe zdjęcie Marcina Najmana, którym popisał się w mediach społecznościowych.

Marcin Najman znowu znalazł się w centrum zainteresowania. Tym razem opublikował zdjęcie z dzieciństwa. Internauci od razu wychwycili pewien intrygujący szczegół. 

Zobacz wideo

Otóż Najman pierwszy raz pokazał się opinii publicznej z... włosami. Oczywiście nie może dziwić, że dziecko ma włosy, ale w trakcie swoich walk zawsze miał tę samą fryzurę, a raczej jej brak, bo był po prostu obcięty na łyso. - To Pan miał kiedys wlosy??? - napisał jeden z internautów.

Kilka dni temu El Testosteron potwierdził, że stoczy pożegnalną walkę w Fame MMA, ale niekoniecznie będzie to najbliższy pojedynek.  - Przedłużyłem kontrakt z Fame MMA. Tam odbędzie się moja pożegnalna walka lub walki. Nie mogę wam jeszcze zdradzić rywala. Poinformują was o tym władze federacji - powiedział.

Najman jakiś czas temu za pośrednictwem Twittera poprosił kibiców MMA, by wskazali mu rywala. Sam jednak wskazał czterech kandydatów: Tomasza Adamka, Andrzeja Fonfarę, Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Piotra Świerczewskiego.