Marcin Najman będzie prowadził nowy program! Ogłosił pierwszego gościa. Kontrowersyjny wybór

Marcin Najman zdecydował się na otworzenie własnego kanału na YouTubie. Zawodnik będzie prowadził swój własny show, do którego będzie zapraszał znane osobistości. Pierwszym gościem będzie polityk - Janusz Korwin-Mikke.

Marcin Najman przyznał niedawno, że jego kariera zmierza do końca i przed nim ostatnia, pożegnalna walka w formule MMA. W ostatnim czasie były pięściarz coraz częściej pojawiał się jednak w programach internetowych i wydaje się, że bardzo mu się to spodobało. Najman na swoim Instagramie ogłosił, że rozpoczyna produkcję własnego programu w serwisie YouTube.

Nowy program Najmana 

- Będzie to program lifestyle'owy. O życiu, o sporcie, o polityce - przekazał na swoim Instagramie. Okazuje się, że pierwszym gościem kontrowersyjnego pięściarza będzie równie barwna osoba. Będzie to Janusz Korwin-Mikke. - Przepytam go bardzo dokładnie. Premiera już w najbliższą środę o godzinie 18:00 - dodał Najman. 

 

Taki program nie będzie nowością dla Marcina Najmana, wszak podobne współprowadził już przed laty w telewizji Orange Sport Info. 

Przeczytaj także:

Więcej o: