Mike Tyson zamknął trenera w klatce z tygrysem. "Musiałem zmienić bieliznę..."

Jeff Fenech, były trener Mike'a Tysona, zdradził, że bokserski mistrz zamknął go kiedyś w klatce z tygrysem. - Musiałem zmienić bieliznę, gdy wyszedłem z klatki - powiedział Fenech.

Mike Tyson był znany z trzymania tygrysów jako zwierząt domowych w ogrodzie swojej rezydencji w Las Vegas. Jego były trener Jeff Fenech zdradził, że pewnego razu bokser zamknął go w klatce z jednym z tygrysów. - Nie boję się zbyt wielu rzeczy, ale z pewnością musiałem zmienić bieliznę, kiedy wyszedłem z klatki - przyznał Fenech, który przyjaźni się z Tysonem od 1988 roku.

Zobacz wideo Szpilka o walkach na gołe pięści:

Mike Tyson żałuje, że trzymał tygrysy

Fenech dodał, że kilka miesięcy później wraz z rodziną odwiedził Tysona w jego domu w Phoenix. Gdy otworzyli drzwi, zobaczyli pumę skaczącą po stole. - Moja najmłodsza córka była tym zafascynowana, robiła zdjęcia - powiedział trener. 

Jego córka poszła następnie do szkoły i opowiedziała tę historię kolegom. Gdy wieść doszła do dyrekcji, Fenech z żoną musieli się tłumaczyć. Tyson po latach przyznał, że żałuje, iż trzymał w domu tygrysy. - Byłem głupi. Nie ma możliwości udomowienia tych kotów w 100 procentach - powiedział. 

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: