Sport.pl

Dariusz Michalczewski wyśmiał Artura Szpilkę! "Regina mogłaby go posłać na deski"

Dariusz Michalczewski wyśmiał Arura Szpilkę w rozmowie z Andrzejem Kostyrą, dziennikarzem "Super Expressu". - To jest absurdalne to jego gadanie, trening, przewracanie się - mówi "Tiger". I dodaje, że Szpilkę na deski mogłaby posłać Regina Halmich.

Dariusz Michalczewski był gościem vloga Andrzeja Kostyry, dziennikarza "Super Expressu" i komentatora bokserskiego. "Tiger" nie oszczędził podczas wywiadu Artura Szpilki, którego wyśmiał i zasugerował, że na deski mogłaby go posłać kobieta - Regina Halmich.

Zobacz wideo Artur Szpilka: Ciężko jest nie zwariować

Dariusz Michalczewski wyśmiał Artura Szpilkę

- Była u nas w Universum taka mistrzyni świata w boksie Regina Halmich - mistrzyni świata WIBF w kategorii junior muszej, muszej i super muszej. Może by go nie pokonała, nie znokautowała, ale na deski mogłaby go położyć - przyznał Dariusz Michalczewski.

Były pięściarz przyznał również, że nie podoba mu się zachowanie Artura Szpilki. - Szpilka pokazał to co trzeba robić, żeby nie osiągnąć sukcesu. To jest absurdalne to jego gadanie, trening, przewracanie się - zauważył Michalczewski, a rozmowę Andrzeja Kostyry z "Tigerem" możecie obejrzeć tutaj:

 

Przypomnijmy, że ostatnia walka Artura Szpilki zakończyła się wielki skandalem. Polak był wyraźnie słabszy od Siergieja Radczenki z Ukrainy, ale austriaccy sędziowie przyznali mu zwycięstwo. 

Przeczytaj również:

Więcej o:
Komentarze (18)
Dariusz Michalczewski wyśmiał Artura Szpilkę! "Regina mogłaby go posłać na deski"
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 19 razy 17

  10/10

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 11 razy 11

  Dwaj główni bohaterowie polskich sportów walki: Szpilka i Najman. Piszą o nich na okrągło.

 • rufuz

  Oceniono 10 razy 8

  Darek Michalczewski to byl na ringu prwdziwy gladiator, fighter a Szpilka to.... taki "miekki klops"

 • jkmjkm

  Oceniono 6 razy 6

  Co by nie mówić, Dariusz dawał twarde walki i nie przewracał się co rusz.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 7 razy 5

  brawo Darek, obśmiać tego chlopczyka z plakatu.

 • mnemonista

  Oceniono 13 razy 5

  "Dariusz Michalczewski wyśmiał Arura Szpilkę w rozmowie z Andrzejem Kostyrą"
  Kto to jest ten Arur? Celebryta?

 • lica79

  Oceniono 4 razy 4

  Ajtuj to taki Najman tyle że młodszy

 • riens

  Oceniono 7 razy 3

  Szilka jak Majdan to fenomen. Nic nie wygrał, ale robi się wokół niego tyle szumu, że wszyscy o nim mówią i bez problemu ktoś wykłada pieniądze, a ludzie to chcą oglądać.

 • peterjk

  Oceniono 2 razy 2

  Na bezrybiu i rak ryba, czyż nie. Takie sa obecnie polskie sporty walki. Jak widzę, że na portalu sport główna i wyszczególniona wiadomościa jest Najman, który zapowiada swoja kolejna walkę, to robi mi się słabo. Grupa ,,biznesmenów" organizuje walki leszczy i próbuje wszystkim wmówić, że to jest show! Szpilka dostaje kelnera do oklepania i pózniej się okazuje, że tak naprawdę przegrał. Niestety, dopóki ludzie wykazują tym zainteresowanie, a co gorsze jeszcze płaca za to, to nic się nie zmieni w tej kwestii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX