Dariusz Michalczewski wyśmiał Artura Szpilkę! "Regina mogłaby go posłać na deski"

Dariusz Michalczewski wyśmiał Arura Szpilkę w rozmowie z Andrzejem Kostyrą, dziennikarzem "Super Expressu". - To jest absurdalne to jego gadanie, trening, przewracanie się - mówi "Tiger". I dodaje, że Szpilkę na deski mogłaby posłać Regina Halmich.

Dariusz Michalczewski był gościem vloga Andrzeja Kostyry, dziennikarza "Super Expressu" i komentatora bokserskiego. "Tiger" nie oszczędził podczas wywiadu Artura Szpilki, którego wyśmiał i zasugerował, że na deski mogłaby go posłać kobieta - Regina Halmich.

Zobacz wideo Artur Szpilka: Ciężko jest nie zwariować

Dariusz Michalczewski wyśmiał Artura Szpilkę

- Była u nas w Universum taka mistrzyni świata w boksie Regina Halmich - mistrzyni świata WIBF w kategorii junior muszej, muszej i super muszej. Może by go nie pokonała, nie znokautowała, ale na deski mogłaby go położyć - przyznał Dariusz Michalczewski.

Były pięściarz przyznał również, że nie podoba mu się zachowanie Artura Szpilki. - Szpilka pokazał to co trzeba robić, żeby nie osiągnąć sukcesu. To jest absurdalne to jego gadanie, trening, przewracanie się - zauważył Michalczewski, a rozmowę Andrzeja Kostyry z "Tigerem" możecie obejrzeć tutaj:

 

Przypomnijmy, że ostatnia walka Artura Szpilki zakończyła się wielki skandalem. Polak był wyraźnie słabszy od Siergieja Radczenki z Ukrainy, ale austriaccy sędziowie przyznali mu zwycięstwo. 

Przeczytaj również:

Więcej o: