Deontay Wilder zniszczył hejtera, który nękał go i jego chorą córkę. Przypomniano nagranie [WIDEO]

Charlie Zelenoff był przed laty hejterem Deontaya Wildera. Michael Benson, dziennikarz "talkSport", udostępnił nagranie z 2014 roku, gdy doszło do pojedynku między nimi, które zdecydowanie wygrał bokser.

Charlie Zelenoff przed laty zapisał się jako hejter, który atakował ze wszystkich stron Deontaya Wildera. Nękał go wieloma telefonami oraz agresywnymi wpisami w internecie. Nie cofnął się także przed obrażaniem córki boksera, cierpiącej na roszczep kręgosłupa.

Zobacz wideo Kto może pokonać Tysona Fury'ego?

W 2014 roku postanowił wyzwać Wildera na pojedynek. Bokser wyzwanie przyjął, w związku z czym przyjechał do Los Angeles, gdzie spotkali się na sali treningowej. Nie zdążyli nawet wejść do ringu, bo Wilder błyskawicznie wyprowadził kilka ciosów, po których aż dwukrotnie Zelenoff musiał podnosić się z ziemi. Nagranie z tego zdarzenia przypomniał dziennikarz "talkSport", Michael Benson.

Tak Deontay Wilder rozprawił się z hejterem:

Po dwóch nokdaunach, Zelenoff postanowił uciekać przed Wilderem. Doszło jeszcze do słownej przepychanki, po czym zareagowali członkowie sztabu boksera, którzy uratowali Zelenoffa przed poważnymi obrażeniami. Hejter nie zamierzał jednak przestać atakować Wildera.

Przeczytaj także: