Sport.pl

Deontay Wilder zniszczył hejtera, który nękał go i jego chorą córkę. Przypomniano nagranie [WIDEO]

Charlie Zelenoff był przed laty hejterem Deontaya Wildera. Michael Benson, dziennikarz "talkSport", udostępnił nagranie z 2014 roku, gdy doszło do pojedynku między nimi, które zdecydowanie wygrał bokser.

Charlie Zelenoff przed laty zapisał się jako hejter, który atakował ze wszystkich stron Deontaya Wildera. Nękał go wieloma telefonami oraz agresywnymi wpisami w internecie. Nie cofnął się także przed obrażaniem córki boksera, cierpiącej na roszczep kręgosłupa.

Zobacz wideo Kto może pokonać Tysona Fury'ego?

W 2014 roku postanowił wyzwać Wildera na pojedynek. Bokser wyzwanie przyjął, w związku z czym przyjechał do Los Angeles, gdzie spotkali się na sali treningowej. Nie zdążyli nawet wejść do ringu, bo Wilder błyskawicznie wyprowadził kilka ciosów, po których aż dwukrotnie Zelenoff musiał podnosić się z ziemi. Nagranie z tego zdarzenia przypomniał dziennikarz "talkSport", Michael Benson.

Tak Deontay Wilder rozprawił się z hejterem:

Po dwóch nokdaunach, Zelenoff postanowił uciekać przed Wilderem. Doszło jeszcze do słownej przepychanki, po czym zareagowali członkowie sztabu boksera, którzy uratowali Zelenoffa przed poważnymi obrażeniami. Hejter nie zamierzał jednak przestać atakować Wildera.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (43)
Deontay Wilder zniszczył hejtera, który nękał go i jego chorą córkę. Przypomniano nagranie [WIDEO]
Zaloguj się
 • acer0

  Oceniono 41 razy 31

  Powinien temu debilowi co najmniej tak dołożyć by już nigdy nie mógł czego kol wiek napisać i powiedzieć. No boksera obrażał ale jego córkę chorą ? Za córkę to powinien mu kark albo kręgosłup

 • bunga-bunga

  Oceniono 26 razy 24

  Stanął do walki z zawodowym bokserem? No, potem wystarczyło tupnięcie.

 • kinlej

  Oceniono 13 razy 11

  Na przykładzie tego nagrania widać różnicę jak między osobą której się wydaje że potrafi walczyć a taką która naprawdę potrafi, mimo że dla laika wygląda to podobnie.

 • kocurxtr

  Oceniono 13 razy 9

  Wilder powinien poczekać, wejść na ring i zgodnie z prawem zrobić z gnoja jarzynę...

 • ogonkotabehemota

  Oceniono 8 razy 8

  cierpiącej na roszczep kręgosłupa.

 • 2fat

  Oceniono 12 razy 8

  Szkoda ze mu nie przygrzał jak Szpilce żeby się zeserał. No, tamten od razu się kładł więc energia szła w gwizdek.

 • wilkolek

  Oceniono 7 razy 5

  Żenujące. Pare kliknięć wystarczy żeby dowiedzieć się ze Zelenoff jest chory psychicznie (schizofrenia, mitomania, egomania, to pole dla profesjonalisty) i powinien być przymusowo odizolowany i leczony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX