Sport.pl

Tomasz Adamek ostro odpowiada Marcinowi Najmanowi: Wysyłałem cię do cyrku, zostaje ci kabaret

- Żyjesz w innej rzeczywistości. [...] Wysyłałem cię do cyrku, ale jak tam nie chcesz iść, to zostaje ci jeszcze kabaret - tak Tomasz Adamek odpowiada na zarzuty Marcina Najmana.

Marcin Najman w fatalnym stylu przegrał w sobotę na gali FAME MMA z Piotrem Piechowiakiem, który debiutował w klatce. Po walce spadła na niego lawina krytyki. - Uważam, że Najman plami sport - stwierdził Tomasz Adamek. Najman szybko odpowiedział na te słowa.

-  Tomku Adamku, byłeś bardzo dobrym sportowcem, ale niestety małym człowiekiem. Znamy się wiele lat, był czas kiedy byliśmy kolegami, jednak świętości w tobie na próżno było szukać - zaczął swój długi wpis Marcin Najman. I dodał po chwili: Miałeś ambicje polityczne, podczas swojej kampanii do Europarlamentu postulowałeś między innymi, że najlepszym prezydentem Polski byłby Ojciec Dyrektor (całość znajdziecie TU).

Zobacz wideo Jak będą wyglądały gale KSW w czasach pandemii? Kawulski: Mamy pomysł, który już przećwiczyliśmy

Tomasz Adamek odpowiada Najmanowi: Ty żyjesz w innej rzeczywistości

- Ty odpowiadasz na te komentarze: "podwinęła mi się noga", a ja widziałem co innego. Widziałem, jak padasz na deski po mocnym ciosie przeciwnika. Zaskoczył Cię, był szybszy, był lepszy tego dnia. Przegrałeś walkę, byłeś tego dnia gorszy. Samo życie, ja też przegrałem kilka walk w ringu, ale nigdy nie uciekałem od tego. Ty żyjesz w innej rzeczywistości. W przekonaniu, że Twoje dokonania sportowe są wielkie i zasługują na docenienie. Ty chcesz uciszyć prawdziwych fanów boksu, czy MMA i to irytuje ludzi. Brakuje Ci realnej oceny tego, czy nadajesz się do tego sportu po tylu przegranych walkach w ringu, czy klatce - czytamy we wpisie Adamka.

[...] Marcin nie zasługujesz na miano kolegi po tym, jak się zachowałeś. Twoje zachowanie na sparingu, o który przed kilku laty zabiegałeś w Warszawie, też przedstawiasz w innym świetle. Po kilku chwilach dostałeś lewy prosty i spring został zakończony. Ty chciałeś tańczyć na nogach, ja boksować zadając ciosy. Dzisiaj chcesz odpytywać świadka sparingu i może doprowadzić do wrażenia, że byłeś lepszy od Adamka.

[...] PS. Wysyłałem ciebie do cyrku, ale jak tam nie chcesz iść, to zostaje Ci jeszcze kabaret, to też będzie fajne NAJMAN SHOW. Zła informacja na koniec dla Ciebie jest taka, że w KABARECIE jest bardzo duża konkurencja. Będziesz się musiał bardzo postarać. Powodzenia Tomasz Adamek.

Z 59 zawodowych walk Adamek wygrał 53 (31 KO), przegrał sześć. 43-latek jest byłym mistrzem świata federacji IFB i IBO w wadze juniorciężkiej oraz federacji WBC w wadze półciężkiej. We wrześniu 2011 roku Adamek przegrał we Wrocławiu z Witalijem Kliczko w walce o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej.

Więcej o:
Komentarze (26)
Tomasz Adamek ostro odpowiada Marcinowi Najmanowi: Wysyłałem cię do cyrku, zostaje ci kabaret
Zaloguj się
 • kolojabolo91

  Oceniono 17 razy 13

  NIE wiem dlaczego porównujecie potrójnego Mistrza Świata w dwóch kat. wagowych do.. Najmana- jakkolwiek Adamek mógł wcześniej skończyć i śmieszny miał wyskok z kandydowaniem do parlamentu europejskiego ..Co do Najmana , jeśli założyć , że wszystko co (każde działanie) , które przynosi dochód jest biznesem , to Najman to świetny biznesmen i w zasadzie z żadnego produktu stworzył niezłą maszynkę do zarabiania pieniędzy (oczywiście dla kogoś średnio 20-30 koła miesięcznie , to może być mało ,bo obraca milionami).Stworzył wizerunek fajtłapy , nieudacznika ,wiecznego przegranego , którego nikt nie lubi , walczy (a nawet nie..) z wiatrakami , każdy mu doradza "kończ waść ..", ale potem każdy ogląda te "gale" z komentujących , dla "beki", a chodzi kliknięcia ,wyświetlenia , bilety , sponsorów etc..Możecie się śmiać, ale za jakieś głupie napisy "flamastrem na klacie tego wojownika podczas walki" może inkasować po kilka-kilkanaście tysięcy zł za .."walkę".Najman , to naprawdę cwany i inteligenty facet - i piszę to na trzeźwo !Zobaczcie jakie to proste, popi**dolicie na gębie , wyjdziecie sobie obtłuszczeni na wagę , potem do ringu na 3 min i wpada 100 000 :).Jeśli nie chcecie tego, to nie oglądajcie, nie komentujcie , nie karmijcie "trolla ":).Facet jest łebski , jest takim wrestlingowym czarnym charakterkiem , tyle że bez umiejętności (tam trzeba znać dużo z gimnastyki,akrobacji etc.),ale za to z żyłką do interesu- co zarobi to jego. I kto tu jest głupi : MY , czy on ..:);p?

 • dawacsiano

  Oceniono 23 razy 13

  Proponuje dla poprawy humoru odświeżyć sobie wypowiedzi Adamka jak chciał kandydować do europarlamentu.

 • brods

  Oceniono 23 razy 13

  adamek ....... to ten któremu bóg nasrał do gara ....... , zresztą obaj mają zryte berety ........

 • saynotopis

  Oceniono 20 razy 12

  Najman zeszmacil sie, jako sportowiec, Adamek, jako czlowiek.

 • gaz-wegaz

  Oceniono 11 razy 5

  z cyklu: spotkał patus patusa...
  A PODWINĄĆ panie misjonarzu z Beskidów, to możesz sobie nogawki - akurat w krótkich portkach będziesz wyglądał odpowiednio

 • soulfly777kris

  Oceniono 6 razy 4

  Przecież Adamek to jeden z najmądrzejszych polaków na świecie bo to przecież on proponował kandydaturę ojca dyrektora Rydzyka na stanowisko prezydenta Polski.
  Aż się boję pomyśleć w jakim w tedy dobrobycie byśmy żyli a wokół wszędzie wyznawcy wymyślonego dziadka w chmurach. A Adamek oczywiście jako premier.
  Co to by był za raj, aż ciarki przechodzą.

 • lassaros

  Oceniono 10 razy 4

  To tylko przeczucie, ale właściwie Adamek praktycznie w ogóle nie neguje tego, co napisał Najman. Żadnego z tych panów nie trawię, ale o wiele lepiej czytało mi się post Najmana. Zresztą, najlepiej byłoby, gdyby obaj już zamilkli i zeszli ze sceny.

 • basalykk

  Oceniono 7 razy 3

  Najman jest żałosny i śmieszny ale adamek to zwykła ścierka pissowska!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX