Sport.pl

Mike Tyson spotkał się z Eminemem. Nagle zaczął "spowiedź": Piep****m się z ich matkami. Byłem chory

Trwoniłem pieniądze na imprezach. A bawiłem się ze wszystkimi i ze wszystkimi się pie*****m. Pie******m się też z ich matkami, siostrami i kuzynkami. To były prawdziwe orgie, byłem szalony. Byłem chory, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy - mówił Mike Tyson w swym podcaście Hotboxin.

W ostatnim czasie Mike Tyson stał się bardzo sentymentalny. - Urodziłem się, by boksować, te dni jednak już odeszły, a ja jestem pusty w środku, czuję się nikim. Teraz pracuję nad pokorą. Ale płaczę, bo brakuje mi tej osoby. Z drugiej strony, kiedy przypomnę sobie, jakim byłem człowiekiem, to czuję się jak dzi**a. Wiem, że jeżeli ten gość wróci, to wraz z nim wróci także całe piekło. I to wcale nie jest śmieszne. Sam się tego cholernie boję - mówił z płaczem Tyson podczas niedawnego wywiadu z Sugarem Rayem Leonardem. Teraz Amerykanin wspominał swoje relacje z kobietami.

- Gdy byłem młody, to nie umiałem zarządzać pieniędzmi, wydawałem je na prawo i lewo. Byłem jak zwierzę. Trwoniłem pieniądze na imprezach. A bawiłem się ze wszystkimi i ze wszystkimi się pie*****m. Pie******m się też z ich matkami, siostrami i kuzynkami. To były prawdziwe orgie, byłem szalony. Byłem chory, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy - mówił Tyson podczas swojego podcastu, w którym gościł rapera Eminema.

I dodał: - A tym dziewczynom kupowałem jeszcze samochody. I to wielu dziewczynom. Czemu znowu się wzruszam? Bo wiem, że nie jestem już tą osobą. I muszę przyznać, że tęsknię za nią, ale zarazem nie chcę, by wróciła - oświadczył były mistrz świata.

 
Zobacz wideo Kownacki: Nikogo nie ma na ulicach, czuję się jak w filmie. Jak w jakimś horrorze

Legenda, która zaczęła uprawiać marihuanę

''Iron Mike'' to jeden z najwybitniejszych pięściarzy w historii. Już jako dwudziestolatek został mistrzem świata wagi ciężkiej i do tej pory nikt nie przebił tego osiągnięcia. Jego kariera rozwijała się wzorowo, ale w 1992 roku został skazany na trzy lata więzienia za gwałt na 18-letniej Desiree Washington. Wyszedł na wolność w 1995 roku, wrócił na ring i odzyskał część pasów mistrzowskich, które stracił rok później w walce z Evanderem Holyfieldem. Tyson miał okazje do rewanżu, ale został zdyskwalifikowany po tym jak... odgryzł część ucha rywala. Później już nigdy nie wrócił na sam szczyt. Łącznie stoczył 56 walk, z czego wygrał 50. Ostatnią stoczył w 2005 roku, gdy pokonał go Kevin McBride. A czym się teraz zajmuje? W stanie Kalifornia zalegalizowano rekreacyjną marihuanę, co wykorzystał Tyson, który kupił sobie ranczo, specjalnie pod uprawę konopi indyjskich.

Więcej o:
Komentarze (46)
Mike Tyson spotkał się z Eminemem. Nagle zaczął "spowiedź": Piep****m się z ich matkami. Byłem chory
Zaloguj się
 • mazen17

  Oceniono 41 razy 19

  Niegłupi facet. Jak przyleciał do Polski to interesował się naszą historią i próbował dowiedzieć się kto zamieszkiwał nasze terytoria w pierwszych wiekach tej ery. Znał się na na sporach pomiędzy auto - i allo- chtonistami, czego nie można powiedzieć chyba o żadnym innym pięściarzu.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 15 razy 13

  Gdzie się można tym zarazić?

 • ryjaroslawa

  Oceniono 28 razy 12

  Jak ktoś ci napie... po łbie, to takie są efekty.

 • parrotpolly

  Oceniono 15 razy 11

  Mike na stare lata wykonał "zwrot filozoficzny". Świetny jest w hotboxin.

 • hejeczka

  Oceniono 33 razy 9

  Biedaki na etacie z grubymi żonami czytają i płaczą z zazdrości

 • sylenth

  Oceniono 9 razy 7

  Na tej liście zabrakło babć do skompletowania "wszystko pieprzyłem", ale ogolńie pozytyw

 • zebrzec

  Oceniono 22 razy 6

  debata noblistów...

 • spyderman2

  Oceniono 15 razy 5

  u nas jest airKóchciński co w trybie head (zapasowy samolot w gotowości bo tak duża jest huć) dowozi koleżków za darmo do agencji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX