Sport.pl

Wstrząsające fragmenty książki o Mayweatherze. "Ciągnął mnie jak szmacianą lalkę. Krzyczał, że mnie zabije"

- Meble w pokoju spadały, gdy ciągnął mnie jak szmacianą lalkę. Krzyczał, że mnie zabije - to jeden z kilku wstrząsających fragmentów książki byłej partnerki Floyda Mayweathera, do których dotarł "The Sun".

40-letnia Josie Harris, która kilkanaście dni temu została znaleziona martwa za kierownicą swojego samochodu w Kalifornii, pisała książkę. To była partnerka Floyda Mayweathera Juniora, matka trójki jego dzieci. "The Sun" dotarł do fragmentów jej nieopublikowanej książki, w której opisywała wspólne życie z królem pięściarstwa. Życie pełne przemocy domowej i znęcania się z jego strony.

"Ból przeszywał mi czaszkę"

Książka ujawnia szczegóły burzliwej relacji. Od momentu poznania - kiedy Harris miała 16 lat, zanim Mayweather stał się sławny - aż do rozpadu związku. Najbardziej szokujący fragment dotyczy pobicia, po którym Harris postanowiła odejść od Mayweathera. Miało do niego dojść w 2010 roku. Na oczach dzieci: 7-letniej Jirahy, 9-letniego Ziona i 11-letniego Korauna. Świadkiem miał być także jeden z przyjaciół pięściarza, który nie reagował.

Zobacz wideo Kownacki: Nikogo nie ma na ulicach, czuję się jak w filmie. Jak w jakimś horrorze

"Otworzyłam oczy na dźwięk moich własnych krzyków. Ból przeszywał mi czaszkę, kiedy podniosłam wzrok i zobaczyłam Floyda. Jedną ręką trzymał mnie za włosy, a drugą uderzał w tył głowy. Zabrał mnie z kanapy i ciągnął po pokoju. Meble w pokoju przewracały się, gdy ciągnął mnie jak szmacianą lalkę. Krzyczał, że mnie zabije. Zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć, mocniej pociągnął za włosy i uderzył mnie. Był zdeterminowany, by dać mi lekcję. Widziałam to w jego oczach. Wiedziałam, że nic nie zrobię, więc musiałam się bronić. Znam jego moc w rękach, więc okropnie się bałam. Chciał, żebym wyniosła się z jego domu i oddała mu jakieś pieniądze. Wykręcił mi ręce, błagałam go, żeby przestał mnie bić, ale jego zachowanie było coraz gorsze. Naprawdę bałam się o swoje życie" - pisała Harris w książce, do której fragmentów dotarł "The Sun".

Niestety nie wiadomo, czy Harris skończyła książkę. Choć okoliczności jej śmierci są zagadkowe, policja na razie wyklucza też udział osób trzecich. Śledztwo toczone jest w sprawie zgonu, a nie zabójstwa.

Więcej o:
Komentarze (33)
Wstrząsające fragmenty książki o Floydzie Mayweatherze. "Krzyczał, że mnie zabije"
Zaloguj się
 • polak_maly_111

  Oceniono 34 razy 22

  Zadna niespodzianka .. bokserzy juz tacy sa .. za duzo po ubie dostal to mu sie popierdzielilo i doszedl do wniosku ze wszystko mu wolno.. a gawiedz sie cieszy i mu placi za mordobicie setki milionow.. pseudo sport uprawiany przez imbecyli dla imbecyli o mozdzku wielkosci pantofelka .. natura dostrzegla te ameby spoleczne i zeslala koronowirusa ..

 • hen354

  Oceniono 16 razy 12

  Frontal cortex obity, nie dziala mu juz od 20 lat. Stad agresja i brak empatii.

 • syriusz.wila

  Oceniono 28 razy 10

  prosty chłopek zapamiętany z tego że całe życie walczył na wstecznym, kurczak ringowy i tchórz, do Pacmana wyszedł gdy ten był już poza formą, dostał lanie od Maidany w pierwszej walce ale murzynowi sędziowie zrobili prezent bo inni murzyni musza mieć gwiazdę

 • zdzisiek66

  Oceniono 7 razy 5

  Ci bokserzy to jak zomowcy.
  Też przynoszą pracę do domu.

 • tysonc

  Oceniono 3 razy 3

  Po co mu qwa, ta czapka w lozku?

 • druga_wieza

  Oceniono 7 razy 3

  W dzisiejszych czasach jeżeli ktoś nie handluje nielegalnie, to nie trzyma takiej forsy w gotówce, a już na pewno nie na łóżku.
  Chyba, że jest tępym kołkiem.
  A dlaczego ta pani tak długo wytrzymywała z kołkiem?
  Odpowiedź leży na łóżku.

 • nacjonalistapolski

  Oceniono 4 razy -2

  Rozstała się to żeby wyciągnąć kasę wymyślała bajeczki. A tu się ją żółć zalała i padła ha ha.

 • segregator-a5

  Oceniono 12 razy -4

  Kto konkretnie "toczy" to śledztwo? Ma legionista Kubiak jakieś konkretne dane?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX