Radczenko nagrał filmik po walce ze Szpilką. Niespodziewana propozycja [WIDEO]

Siergiej Radczenko opublikował oświadczenie po walce z Arturem Szpilką. Pięściarz chciałby, żeby pojedynek odbył się jeszcze raz! - Proponuję Ci rewanż - powiedział na nagraniu.
Zobacz wideo

Siergiej Radczenko przegrał walkę z Arturem Szpilką podczas gali bokserskiej w Łomży. Werdykt sędziowski został uznany za skandaliczny, bo to Ukrainiec miał dużą przewagę (m.in. dwukrotnie posłał Polaka na deski) i powinien zdecydowanie wygrać.

Radczenko opublikował oświadczenie

Siergiej Radczenko opublikował nagranie na własnych social mediach. - Proponuję ci rewanż, niech kibice znowu zobaczą piękną walkę. Jeśli Artur uważa siebie za prawdziwego mężczyznę i wojownika, to powinien nalegać, by werdykt został zmieniony - stwierdził.

I dodał: Jeśli Arthur Szpilka jest prawdziwym wojownikiem, musi nalegać, żeby decyzja sędziów została anulowana. Może się zemścić. 

 

Okazuje się, że Szpilka też uważa zwycięstwo za mało sprawiedliwe. Dlatego chciałby rewanżu. - Uważam siebie za profesjonalnego sportowca, nie chcę tzw. gospodarskich wygranych, dlatego razem z grupą Knockout Promotions doprowadzimy w mojej najbliższej walce do rewanżu" - stwierdził bokser we wtorek.