Sport.pl

Radczenko nagrał filmik po walce ze Szpilką. Niespodziewana propozycja [WIDEO]

Siergiej Radczenko opublikował oświadczenie po walce z Arturem Szpilką. Pięściarz chciałby, żeby pojedynek odbył się jeszcze raz! - Proponuję Ci rewanż - powiedział na nagraniu.
Zobacz wideo

Siergiej Radczenko przegrał walkę z Arturem Szpilką podczas gali bokserskiej w Łomży. Werdykt sędziowski został uznany za skandaliczny, bo to Ukrainiec miał dużą przewagę (m.in. dwukrotnie posłał Polaka na deski) i powinien zdecydowanie wygrać.

Radczenko opublikował oświadczenie

Siergiej Radczenko opublikował nagranie na własnych social mediach. - Proponuję ci rewanż, niech kibice znowu zobaczą piękną walkę. Jeśli Artur uważa siebie za prawdziwego mężczyznę i wojownika, to powinien nalegać, by werdykt został zmieniony - stwierdził.

I dodał: Jeśli Arthur Szpilka jest prawdziwym wojownikiem, musi nalegać, żeby decyzja sędziów została anulowana. Może się zemścić. 

Okazuje się, że Szpilka też uważa zwycięstwo za mało sprawiedliwe. Dlatego chciałby rewanżu. - Uważam siebie za profesjonalnego sportowca, nie chcę tzw. gospodarskich wygranych, dlatego razem z grupą Knockout Promotions doprowadzimy w mojej najbliższej walce do rewanżu" - stwierdził bokser we wtorek.

Więcej o:
Komentarze (6)
Radczenko nagrał filmik po walce ze Szpilką. Niespodziewana propozycja [WIDEO]
Zaloguj się
 • lol76

  Oceniono 15 razy 15

  Brawo Siergiej. Gentleman.
  Sposob w jaki on o tym mowi to inny swiat od tego, w ktorym zyje Szpilka. Gdyby sytuacja byla odwrotna ten glupek Ajtuj odgrazal by sie ze mu zrobi dziecko i wyzywal od najgorszych.
  Brawo Siergiej!

 • stach_79

  Oceniono 4 razy 2

  Szpilka bądź mężczyzną i nie odmawiaj! Odwagi synu xD

 • dawacsiano

  Oceniono 8 razy 2

  Rewanże się robi jak walka jest wyrównana. Radczenko dla Ciebie to za wysokie progi. Artur polecam Ci ranking boxreca 300+

 • what-for

  Oceniono 1 raz 1

  Wasilewski już łapie sędziów. Gala w Jesionce pod Wierzbicą.

 • aciddrummer

  Oceniono 4 razy -4

  Jak dzieci w piaskownicy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX