Sport.pl

Partnerka Szpilki odniosła się do swoich słów. "Błagam was, zastanówcie się co piszecie"

Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki, przeprosiła za swoje słowa, które wypowiedziała po ostatniej walce polskiego pięściarza. - Jeżeli ktoś się poczuł urażony, to nie mam problemu powiedzieć "przepraszam, dziękuję czy proszę" - powiedziała.

W sobotę na gali w Łomży po ponad dziesięciu latach Artur Szpilka wrócił do kategorii cruiser. Jego przeciwnikiem był Siergiej Radczenko. W dwóch pierwszych rundach lepszy był Polak, ale w trzeciej Szpilka padł na deski i był liczony. Pod koniec czwartej rundy Szpilka znów był liczony. - Radczenko robi sobie przerwy, bo jest zmęczony, ale Szpila go wtedy nie przyciska. Za mało ciosów na dół, a wchodzą - wytykał błędy Polaka Leszek Dudek, ekspert bokserski. Szpilka przyjmował kolejne ciosy, jak choćby te w siódmej rundzie. - Jest momentami bezzębny. Czarno to widzę - mówili komentatorzy w TVP, gdzie transmitowano walkę.

Zobacz wideo Szpilka schudł 20 kilogramów.

Kolejne sierpowe spadały na głowę Szpilki, który jakimś cudem utrzymywał się na nogach. Szpilka nie podnosił rąk i rywal miał łatwość w obijaniu go. Szpilka był lepszy w dwóch ostatnich rundach i nieoczekiwanie to on wygrał całą walkę na punkty. Bardzo kontrowersyjny werdykt sędziów. - To są parodyści, na Boga, niech oni wracają do Austrii i więcej tutaj nie przyjeżdżają - krzyczeli komentatorzy.

Partnerka Artura Szpilki ostro krytykowała kibiców i komentatorów TVP

- Niektórzy twierdzą, że walka jest przegrana. Nie, walka jest minimalnie wygrana punktami. Niektórzy ludzie nie liczą boksersko, tylko twierdzą, że jak ktoś miał nokdaun, to musi przegrać walkę. Nie jest tak, w boksie trochę inaczej liczy się punkty - powiedziała po skandalicznym werdykcie partnerka Szpilki, Kamila Wybrańczyk.

I dodała, w materiale wideo opublikowanym na Instagramie: Błagam was, polski naród jest okropny. Wiecie dlaczego? Bo jak nie możecie podciąć komuś skrzydeł, to wyrywacie pióra. To najgorsze co robicie, bo niszczycie w ludziach zapał do tego co robią i kochają. A ja się cieszę.

Wybrańczyk odniosła się także do wspomnianych wcześniej słów komentatorów TVP. - I jeszcze jedno - czasami warto wyłączyć tych beznadziejnych komentatorów z TVP, pozdrawiam panowie, i oglądać walki bez głosu. I samemu sobie nadawać obraz całej sytuacji - przyznała. - Nie mam żadnej umowy z TVP, mam to w d***e. Jesteście dla mnie propagandową telewizją. I wy chcecie przeprosić widzów? Przeproście ludzi, że te dwa miliony [prawdopodobnie chodziło o dwa miliardy przyznane przez rząd telewizji publicznej - red.] wykorzystujecie tak beznadziejnie - zakończyła.

Wybrańczyk przeprasza za swoje słowa

We wtorek Wybrańczyk publicznie przeprosiła za swoje słowa. Partnerka Szpilki opublikowała kolejne wideo na Instagramie. - Teraz ktoś powie "Wybrańczyk zmiękła d**a, będzie przepraszać". Jeżeli ktoś się poczuł urażony, to nie mam problemu powiedzieć "przepraszam, dziękuję czy proszę. Rzeczywiście czasami powinnam się ugryźć w język, mam mega niewyparzoną gębę, ale to są emocje. Lepiej mieć te emocje w sobie, niż ich nie mieć - powiedziała.

- Zostałam tego nauczona w domu. Jestem inteligentnym człowiekiem i potrafię sobie radzić z takimi rzeczami. Pamiętajcie, emocje rządzą naszym życiem na każdej płaszczyźnie. Dostałam od was mnóstwo wiadomości i tych dobrych, i tych złych. Emocje to ludzka cecha. Bez nich mielibyście do czynienia z maszyną - dodała. 

 - Błagam Was, zastanówcie się czasami, co piszecie. Ta fala hejtu, która się wylała, to jest coś obrzydliwego. On jest zawodnikiem, on sobie nie sędziuje. to nie on wydał werdykt. My też tego nie zostawimy. Albo będzie rewanż, albo walka zostanie unieważniona. Nie wiem, ale będą nad tym trwały rozmowy - zakończyła.

Więcej o:
Komentarze (32)
Partnerka Szpilki odniosła się do swoich słów. "Błagam was, zastanówcie się co piszecie"
Zaloguj się
 • t0tylk0ja

  Oceniono 19 razy 17

  Jeśli to miały być przeprosiny... to z tą inteligencją coś nie tak u tej Pani. Nawet nie potrafi powiedzieć tego co należy, albo chociaż tego co inni chcą usłyszeć. O prawdziwych przeprosinach nie wspominam, by je wypowiedzieć wpierw należy faktycznie żałować tego co się zrobiło czy mówiło, a z tej wypowiedzi nic takiego nie wynika.

 • mat16091

  Oceniono 16 razy 12

  "Przeproście ludzi, że te dwa miliony [prawdopodobnie chodziło o dwa miliardy przyznane przez rząd telewizji publicznej - red.] wykorzystujecie tak beznadziejnie" - rozumiem że chodzi o to by nie przeznaczać tych pieniędzy na transmisje pseudo gali z jej partnerem w roli głównej.

 • kaktus47

  Oceniono 11 razy 9

  Szanowna Pani. Jeśli mówienie wyprzedza myślenie to tragedia. Będzie się Pani z tym zmagała całe życie. Osobiście unikam takich ludzi bo są nieobliczalni. Sztuką nad którą polecam pracować, to opanowanie, spokój i pokora. Proszę wpajać sobie te wartości zamiast "mam mega niewyparzoną gębę". Całe życie pracujemy nad sobą. Pani obserwacja już daje efekty. Być może jest szansa to zmienić. Życzę wytrwałości.

 • meki_majcher

  Oceniono 12 razy 8

  Ta pani ma rację. Boks w Polsce jest inaczej punktowany, mianowicie, jeśli bokser uderzy przeciwnika pięścią w twarz, to ma punkt. Ale jeśli uderzy twarzą w pięść przeciwnika, to ma dwa punkty. Więc obejrzyjcie sobie walkę jeszcze raz i se policzcie. Poza tym moralnie to pan bokser Artur brutalnie znokautował Radczenkę, a dodatkowo go jeszcze zgwałcił. Ooo.

 • b9b9b9

  Oceniono 6 razy 6

  --Pamiętajcie, emocje rządzą naszym życiem na każdej płaszczyźnie. --
  Chyba u ciebie. Normalny - tj. niepi@rdolnięty - człowiek panuje nad tym.
  -- Rzeczywiście czasami powinnam się ugryźć w język --
  Prawda.
  -- mam mega niewyparzoną gębę --
  Prawda.
  -- ale to są emocje. Lepiej mieć te emocje w sobie, niż ich nie mieć --
  Fałsz.
  -- Jestem inteligentnym człowiekiem --
  Fałsz, bo jesteś zwykłą tępą dzidą i blacharą.
  -- Emocje to ludzka cecha. Bez nich mielibyście do czynienia z maszyną --
  Ale przynajmniej nie z idiotką.
  -- Błagam Was, zastanówcie się czasami, co piszecie. --
  Najpierw ty się zastanów co mówisz!

 • dj_zwyrodnialec

  Oceniono 6 razy 6

  "Jestem inteligentnym człowiekiem"

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 6 razy 4

  Bełkot rządzi światem.
  Czyżby nadchodziły czasy końca z Apokalipsy Nudnego Proroka:
  " i na prawdę nikt nie będzie miął pojęcia, o
  tym gdzie są te wszystkie drobiazgi. O takiej solidnej podstawie, do której przymocowane są
  rożne przystawki. W tym czasie przyjaciel zgubi młotek swego przyjaciela, a młodzi nie będą
  wiedzieli gdzie są rzeczy należące do ich ojców, które ojcowie położyli na swoich miejscach
  poprzedniego wieczoru około ósmej."

 • sector23

  Oceniono 3 razy 3

  Co nie zmienia faktu, że pan Artur Szpilka, to obecnie takiej sobie klasy bokser.... z piórami, czy bez.
  Lepiej dla niego i kibiców, jakby się zajął czymś innym. Może "promotorką" albo komercyjnym szkoleniem japiszonów, którzy chcieli by uchodzić za "twardzieli". Może też wystąpić w tańcu z gwiazdami, bo ma szybkie nogi i dużo skacze, choć bez większych efektów na ringu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX