Sport.pl

Walka Artur Szpilka - Siergiej Radczenko na żywo! Śledź relację

W sobotę wieczorem Artur Szpilka zmierzy się z Siergiejem Radczenko. Walka rozpocznie się około 23:20, a relację z pojedynku możecie śledzić na Sport.pl

W sobotę na gali w Łomży po ponad dziesięciu latach Artur Szpilka (23-4) wraca do kategorii cruiser. Jego rywalem będzie Siergiej Radczenko (7-5). - Nie można zbytnio sugerować się jego słabym bilansem walk. Ukrainiec jest dużo lepszym pięściarzem, niż pokazuje to jego rekord - uważa Kacper Bartosiak, komentator TVP Sport. To dla Polaka kolejna walka z serii "o być albo nie być". Jeśli wygra, to znowu czekają go wielkie walki. Jeśli przegra, to prędzej zobaczymy go w klatce, niż w ringu.

RELACJĘ Z WALKI MOŻECIE ŚLEDZIĆ TUTAJ >>

Zobacz wideo Szpilka schudł 20 kilogramów.

Ukrainiec jest dużo lepszym pięściarzem, niż pokazuje to jego rekord. Walczył z Adamem Balskim, Krzysztofem Głowackim i Michałem Cieślakiem. Właściwie tylko Cieślak go w pełni zdominował, ale też nie znokautował.

Więcej o:
Komentarze (2)
Walka Artur Szpilka - Siergiej Radczenko na żywo! Śledź relację
Zaloguj się
  • flosman

    0

    Szpilka jako bokser się już skończył -walka z Radczenką pokazała to bardzo wyraźnie -człowiek bez honoru .który woli udawać że wygrał przegraną walkę.Bez obawy -czeka na Artura FAME MMA I spora gaża w walce z karłem lub celebrytą-na waciki dla Kamilci powinno wystarczyć.

  • kater-11

    Oceniono 2 razy 0

    Podobno Szpilka zdał egzamin z zakresu wiedzy i umiejętności szkoły podstawowej klasa 1 ( pierwsza ) . Tylko po co mu takie wysokie wykształcenie przecież jest bokserem i będzie w przyszłości pracował dla .....bandytów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX