Gdzie i o której godzinie obejrzeć walkę Adama Kownackiego? Transmisja TV, stream online

Adam Kownacki (20-0, 15 KO) zmierzy się z Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO) podczas gali w Nowym Jorku. Zwycięstwo niepokonanego do tej pory Kownackiego przybliży go do walki o mistrzowski pas - o której godzinie i gdzie będzie można zobaczyć starcie Kownacki - Helenius?

Adam Kownacki (20-0, 15 KO) jest już o krok od walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Najpierw jednak musi uporać się z byłym mistrzem Europy, Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO). - To będzie najważniejsza walka w moim życiu. W przeszłości toczyłem pojedynki o mniejsze tytuły, a teraz stoję przed wielką szansą. Nie zmarnuję jej. Jestem bardzo spokojny. Mam za sobą walki w kilku krajach, wygrywałem przecież z byłymi mistrzami świata - powiedział Robert Helenius przed walką z Adamem Kownackim.

Zobacz wideo Helenius kolejną przeszkodą Kownackiego

Kownacki - Helenius. "Najlepsze czasy są już tylko wspomnieniem"

"Nordycki Koszmar" i Kownacki zmierzą się już w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. Helenius przed walką chętnie wraca do swoich najlepszych czasów, jednak te są już tylko wspomnieniem. Dziś 36-latek nie jest zaliczany do ścisłej czołówki pięściarzy wagi ciężkiej, a ewentualna porażka z Kownackim zakończy jego marzenia o tytule mistrza świata.

Adam Kownacki: Wierzę, że jestem najlepszy na świecie

Adam Kownacki od dawna powtarza, że zostanie mistrzem świata. - Wierzę, że jestem najlepszy na świecie. Chcę więc wygrać w spektakularny sposób, najlepiej szybko przez nokaut. Mój zespół powtarza mi, że muszę pozostać skoncentrowany, ciężko trenować i zaufać im. A ja im ufam i czekam, aż dostanę swoją mistrzowską szansę - mówi Kownacki.

O której walczy Kownacki? Gdzie transmisja TV i stream online?

Transmisję z gali, która odbędzie się w hali Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku, gdzie znowu zawalczy Adam Kownacki, przeprowadzi Polsat Sport. Studio rozpocznie się o godz. 1.00 (w nocy z soboty na niedzielę), natomiast pojedynki z karty głównej o godz. 2.00. Walka Kownacki - Helenius powinna rozpocząć się przed godz. 4.00. Stream online dostępny na platformie Ipla po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Pełna karta walk gali w Nowym Jorku:

  • Waga ciężka: Adam Kownacki vs Robert Helenius
  • Waga ciężka: Efe Ajagba vs Razvan Cojanu
  • Waga ciężka: Frank Sanchez vs Joey Dawejko
  • Waga ciężka: Carlos Negron vs Robert Alfonso
  • Junior lekka: Zachary Ochoa vs Angel Sarinana
  • Waga piórkowa: Sean Garcia vs Omar Catillo
  • Waga ciężka: Steven Torres vs Alex Ajabor
  • Waga średnia: Francis Hogan vs Brent Oren
Więcej o: