Znakomita wiadomość dla fanów sportu! DAZN wchodzi do Polski

Jak informuje portal Press.pl, do Polski ma wejść sportowa platforma streamingowa DAZN. Początkowo poświęcona będzie wyłącznie walkom bokserskim.

DAZN dotychczas funkcjonował tylko w dziewięciu krajach świata, m.in. w Brazylii, Kanadzie, Niemczech, we Włoszech, w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Na rynkach tych pokazuje piłkarskie rozgrywki ligowe i inne wydarzenia sportowe. Od maja dostępny będzie także w Polsce i innych 200 krajach. 

Zobacz wideo Saleta: Szpilka w cruiser może być potworem

Na początku tylko boks

Jak informuje Press.pl, początkowo platforma ma pokazywać wyłącznie walki bokserskie w wersji anglojęzycznej. Pierwszym wydarzeniem transmitowanym przez DAZN na całym świecie będzie majowa walka Canelo Alvareza (przeciwnik wciąż nieznany). DAZN nie skupia się tylko na relacjach na żywo. W serwisie znajdziemy też archiwalne walki oraz produkcyjne oryginalne. DAZN nabył prawa do licznych firm odpowiadających za promocję boksu na świecie. 

Aplikacja DAZN będzie dostępna online na większości urządzeń, w tym m.in. na smartfonach, tabletach, laptopach, komputerach PC i urządzeniach domowych. W najbliższych dniach opublikowany zostanie cennik usług.

DAZN - nadchodzi sportowy Netflix

DAZN - zapamiętajcie tę nazwę. To internetowy serwis, który ma wielkie ambicje stać się sportowym Netflixem. Za stałą - stosunkowo niewielką - opłatą pokazuje 8000 sportowych wydarzeń rocznie na ekranach komputerów, smartfonów, tabletach, telewizorach z dostępem do internetu lub podpiętych do konsoli. Na razie działa w kilku krajach świata, ale chce zdobywać kolejne rynki - pisał już w 2017 roku Michał Kiedrowski >>

Więcej o: