Efektowny staredown przed walką Wilder - Fury! Było gorąco [WIDEO]

Już w niedzielę o 6 rano polskiego czasu walka o mistrzowski pas WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (42-0-1, 41 KO) i Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO), która odbędzie się w Las Vegas. W nocy ze środy na czwartek miała miejsce konferencja prasowa obu pięściarzy, którą zakończył efektowny staredown z przepychankami.

W niedzielę ok 6 rano polskiego czasu dojdzie do najbardziej oczekiwanej walki bokserskiej w tym roku. Tyson Fury i Deontay Wilder spotkają się w rewanżowym starciu w Las Vegas. W grudniu 2018 roku Wilder (42-0-1, 41 KO) zremisował z Furym (29-0-1, 20 KO) i tym samym nie stracił pasa mistrza świata federacji WBC. Dla Amerykanina będzie to już jedenasta obrona tytułu mistrza świata.

Zobacz wideo Kownacki: Mój amerykański sen spełni się, gdy zdobędę mistrzostwo świata

Przed walką zawodnicy wypełniają także obowiązki medialne. Przez to już w nocy z środy na czwartek miała miejsce konferencja prasowa Wildera i Fury'ego. Zakończył ją efektowny staredown, czyli spotkanie bokserów twarzą w twarz z przepychankami. 

 

Pierwsza walka, które miała miejsce w grudniu 2018 roku zakończyła się remisem. Transmisja hitowego starcia Wilder - Fury będzie dostępna w TVP Sport. Cała gala rozpocznie się po godzinie 3:00, a walkę wieczoru przewidziano około 5:45. 

Więcej o: